ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

هادی پاکزاد، خواننده سرکش راک درگذشت

خواننده جوان و سرکش موسیقی راک ایران شامگاه جمعه ۷ خرداد درگذشت. هنوز دلایل مرگ نابه‌هنگام و مشکوک این خواننده مشهدی اعلام نشده است.

هادی پاکزاد، خواننده جوان و سرکش موسیقی راک ایران شامگاه جمعه ۷ خرداد درگذشت. هنوز دلایل مرگ نابه‌هنگام و مشکوک این خواننده مشهدی اعلام نشده است.

هادی پاکزاد، خواننده راک

برخی از خبرگزاری‌های داخلی خبر درگذشت هادی پاکزاد در مشهد را تأیید کرده‌اند. کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه در «تلگرام» در حال گمانه‌زنی درباره علت مرگ این خواننده موسیقی راک‌اند و برخی نوشته‌ها و نماهانگ‌های او را بازنشر می‌کنند.

هادی پاکزاد، اجرای زیرزمینی موسیقی راک در مشهد

هادی پاکزاد، سال گذشته آلبومی منتشر کرد با عنوان «تاریکی». تا پیش از آن، او از خواننده‌هایی بود که در دولت احمدی‌نژاد نماهنگ‌ها و آلبوم‌هایشان را در شبکه اینترنت، بدون مجوز ارشاد اسلامی نشر می‌دادند.

هادی پاکزاد در سال ۱۳۶۱ در مشهد متولد شد و از نوزده سالگی به موسیقی راک روی آورد.

او نخستین بار در سال‌های دهه ۱۳۷۰ که موسیقی راک نیمه‌جانی گرفته بود در سالن سیمرغ مشهد روی صحنه رفت و اولین اجرایش را تجربه کرد. همکاری او با مسعود فیاض‌زاده به شکوفایی استعدادهای او یاری رساند. آلبوم «زندگى زیرزمینى» نخستین ثمره این همکاری بود که تا امروز همچنان ادامه دارد.

از آلبوم «دکتر» (۱۳۸۶) به عنوان یکی از بهترین آثار این هنرمند موسیقی راک یاد می‌کنند.

آلبوم «ارتباط با کر‌ها» در بهار ۹۱ منتشر شد. ترانه‌های این مجموعه نیز سروده پاکزاد است و آهنگسازی‌ها را فیاض‌زاده به عهده داشته است. در این آلبوم نشانه‌هایی از یک تحول دیده می‌شد: بهره‌گیری از راک الکترونیک، ترانه‌هایی ژرف‌تر با سویه‌های اجتماعی‌ و اعتراضی برجسته.

در همین زمینه:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • رضا

  میلیارد ها سال برای بلوغ تک سلولی.............

 • girl_in_dark

  خواننده سرکش؟!سرکش تویی ک بلد نیستی مودبانه یه خبر بدی درضمن شماهایی ک میگین اقای پاکزاد بلد نبود بخونه اول برید درست خوندنو بفهمید بعدا بیایید نظر بیخود بدین.اقای پاکزاد دنبال واقعیت های این زندگی و جهان بودن کاری ک خیلی از شماهایی ک اقای پاکزادو درک نمیکنید انجام نمیدید معمولا ادمای باهاوش دچار همچین افکاری میشن ن *** مث شما ک فقط زمان حالو میبینن

 • سیامک

  اول اینکه موسیقی کارای پاکزاد خیلی خوبه. دوم اینکه استاد عزیز وقتی یه آهنگ گوش میکنی کلام اون کار جز مهمی از اون کاره طوری که اگه کلامش ضعیف باشه نمیتونی بگی کلیت اون کار خوبه. سوم اینکه من ترجیح میدم بحثی با شما نکنم چون با جبهه گیری های متضادت معلومه تکلیفت با خودت هم روشن نیست. موفق باشی.

 • شهروند

  هم میهنان عزیز شما اول تفاوت موسیقی‌ و کلام رو یاد بگیرید سپس دندون بشکنید :) البته بهتره دندون شکستن رو در ۲۲ بهمن انجام بدید که فیض بیشتر ببرید.

 • فرزاد

  ممنون از سیامک عزیز برای پاسخ دندان شکن... وقت گذاشتن برای توجیه چنین افرادی ، طلف کردن عمره... راه آن عزیز پر رهرو باد...

 • سیامک

  شهروند عزیز خیلی جالبه که شما با شنیدن یه کار از ایشون این همه عمیق و دقیق و مفصل در مورد ایشون قضاوت میکنید. علاوه بر آفتی که شما فرمودین آفت دیگه وجود افرادی مثل شماست که به صورت سطحی نگرشون نقاب دانشمند مآبانه زدن. در ضمن نکته برجسته کار پاکزاد کلام و محتوای کاراشه که مسلما از دید افرادی مثل شما پنهان میمونه.

 • شهروند

  روحش شاد و این بسیار غم انگیز هست که در جوانی این اتفاق براش افتاد :( اما از نظر هنری همین کاری که شما در وبسایت گذاشتید، هیچ چیز جدیدی نداره و صدای ایشون هم بسیار خام و ناپخته هست. گاهان حتا نت رو درست نمیگیره ایشون. اگر افکتهای کامپیوتری رو از این کارها بگیرید اصولا چیزی ازشون باقی‌ نمی‌مونه. متاسفانه هنر، مخصوصا در خوانندگی و سینما تبدیل به فشن شده و بسیاری از کارهای معمولی‌ اصولا بیهوده در بوق و کرنا میشند. اینکه کسی‌ در نظام بی‌ منطق حاکم بر ایران مجوّز کار نمیگیره نمیتواند کردیتی بر کارهای او باشد. متاسفانه ستاره سازی از ستارهای پوشالی ورزشی و هنری آفت جامعه بیمار و نامتادل ایران امروزی‌ست. اما به هر حال در گذشت هر انسانی‌ مخصوصاً در سنین جوانی‌ بسیار بسیار غم انگیز است روحش شاد و قرین آرامش