ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دادستانی تهران: دولت در طول انتخابات تلگرام را مسدود کند

در سال‌های گذشته بیت رهبری، قوه قضاییه، حوزه علمیه قم و نیروی انتظامی همواره خواهان مسدود کردن تلگرام بوده‌اند.انتخابات پیش روی فرصت خوبی‌ست.

دادستانی تهران از دولت خواسته است طی انتخابات ریاست جمهوری پیام‌رسان تلگرام را مسدود کند."کمپین بین المللی حقوق بشر" که این خبر را منتشر کرده افزوده است که مقامات دولت روحانی هنوز پاسخی به این تقاضا نداده‌اند.

تلگرام مسدود است، اما ایرانیان استفاده از آن را کاهش نداده اند

این نهاد حقوق بشری در عین حال گفته است که در سه سال گذشته "چهار نهاد بیت رهبری، قوه قضاییه، حوزه علمیه قم و همچنین نیروی انتظامی، از جمله نهادهایی بوده‌اند که به بهانه انتشار محتوای ضدانقلاب و ضدمذهبی در شبکه‌های اجتماعی، درخواست مشابه و متعددی برای ایجاد محدودیت و یا بستن این شبکه‌های پیام‌رسان مطرح کرده‌اند.

تلگرام از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در ایران است که هنوز فیلتر نشده اما از مدتی قبل تلاش برای محدود کردن کاربران و مدیران کانال‌ها و گروه‌های این پیام‌رسان آغاز شده است.

۱۵ آذر، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد که شورای عالی فضای مجازی – که روسای سه قوه قضاییه، مقننه و مجریه و همچنین سازمان‌های نظامی و امنیتی عضو آن هستند – می‌خواهد مصوبه‌ای صادر کند که به موجب آن کنترل پلیس فتا بر کانال‌های تلگرامی بیشتر شود.

بیشتر بخوانید: 

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • خان

  دادستان یا نوکر سلطان؟

 • دکتر

  توی انتخابات بعدی میگن لب های مردم را در طول ایام انتخابات بدوزید ! دیکتاتورهای بی شرم ! دیکتاتوری دینی از انواع دیگه دیکتاتوری خشن تر و کثیف تره !

 • مسافر

  پیشرفایه کثیف حساب کنید یک سری از افراد به چه مرزیی از بی رحمی و گناهکاری رسیدن یه مشت دزد

 • Omid

  خیلی پستن