ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

روزنامه کیهان: «مولاوردی با جاسوس امریکا در ارتباط است»

دو روز پس از آنکه شهیندخت مولاوردی گفت که در لیست سیاه دولت احمدی‌نژاد قرار داشته، روزنامه کیهان او را به ارتباط با نزار زکا شهروند لبنانی- امریکایی زندانی در ایران متهم کرد.

روزنامه کیهان دوشنبه ۳۰ بهمن شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری ایران را به ارتباط با «جاسوس ارشد امریکا» متهم کرد.

بزرگ‌ کنید
شهیندخت مولاوردی

این روزنامه دو روز پس از آنکه مولاوردی گفت که در لیست سیاه دولت محمود احمدی‌نژاد قرار داشته، در ستون اخبار ویژه‌اش او را از اعضای مرتبط با نزار زکا شهروند لبنانی- امریکایی که در ایران به جاسوسی متهم شده است، خواند و نوشت: « باید به حضور او در دولت کنونی به دیده شک و تردید نگریست».

زکا شهریور ۱۳۹۴ برای شرکت در «دومین نمایشگاه و همایش بین‌المللی نقش‌آفرینی زنان در توسعه پایدار» به ایران سفر کرد و هنگام بازگشت دستگیر و زندانی شد. قوه قضاییه جمهوری اسلامی زکا را به اتهام جاسوسی برای امریکا به ۱۰ سال زندان محکوم کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • روزبه

    گویا در ایران همه جاسوسند. بزودی اگر بگن خامنه ای و خمینی هم جاسوس بودن دیگه کسی تعجب نمیکنه.