Share

lost lief 1از هفته گذشته نمایش عمومی فیلم «همه چیز از دست رفته» تازه‌ترین ساخته جی سی چندور، فیلمساز آمریکایی در سینماهای کشور آمریکا آغاز شده است. در اکران این هفته به معرفی این فیلم می‌پردازیم.
«همه چیز از دست رفته» نخستین بار امسال در بخش خارج از مسابقه جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و پس از آن در جشنواره های بسیاری چون زوریخ، نیویورک و لندن نیز به روی پرده رفت. فیلم از ۱۸ اکتبر در آمریکا به نمایش درآمده و از ماه دسامبر در سینماهای برخی از کشورهای اروپایی نیز به روی پرده خواهد رفت.
«همه چیز از دست رفته» داستان رویارویی یک مرد با طبیعت است. شخصیت اصلی فیلم که نامی ندارد، به بازی رابرت ردفورد، بازیگر سرشناس آمریکایی، با قایقی به اقیانوس گردی مشغول است که دچار حادثه ای می‌شود .او پس از این حادثه با قایقی آسیب دیده در اقیانوس سرگردان می‌شود و برای زنده ماندن و نجات خود تلاش می‌کند.
هر هفته در «برنامه سینمایی اکران» نگاهی داریم به یکی از فیلم‌های مهم روی پرده سینماهای جهان. در این برنامه مروری می‌کنیم بر خلاصه داستان، معرفی عوامل سازنده٬ گفته‌های فیلم‌سازان٬ چگونگی ساخت فیلم و نمایش آن و در نهایت نظر برخی از منتقدان معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین مجله‌های سینمایی و روزنامه‌های جهان درباره فیلم. همچنین در این برنامه می‌توانید بخش‌هایی از صدای پیش‌پرده فیلم و موسیقی متن آن را بشنوید.

[podcast]http://www.zamahang.com/podcast/2010/20131029_Farhangi_EkranCinema_M_Yousefipour.mp3[/podcast]

Share