Share

article-rifle-victims3-1111

دو نفر از اعضای گروه موسیقی “سگ‌های زرد”، همراه با یک ایرانی دیگر که گفته می شود دوست آنها بوده است، در خانه خود در بروکلین نیویورک کشته شدند.

آرش فرازمند، سروش فرازمند و علی اسکندریان، توسط فردی به نام علی اکبر رفیعی کشته شده اند که گفته می‌شود پیشتر در یک گروه موسیقی راک به نام «فری کیز» فعالیت داشته است.

علی‌اکبر رفیعی، نیمه شب دوشنبه به وقت محلی نیویورک، به محل اقامت اعضای گروه موسیقی “سگ‌های زرد” در محله ویلیامزبرگ شرقی حمله می‌کند. به گفته پلیس، با یک مسلسل کالیبر ۳۰۸ به قربانیان شلیک شده است. قاتل با شلیک گلوله به سر و صورت برادران فرازمند و علی اسکندریان آنها را کشته و نفر چهارم را هم با شلیک دو گلوله از ناحیه دست زخمی کرده است. جسد علی‌اکبر رفیعی در پشت بام این ساختمان پیدا شده است. به گفته مقامات پلیس، او با شلیک گلوله به سرش خودکشی کرده است.

به گفته مقامات پلیس محلی، دعوا به خاطر اختلاف مالی در یکی از این دو گروه راک، فری کیز یا یلو داگز بوده است.»

“سگ‌های زرد” از گروه‌های مطرح موسیقی راک زیرزمینی در تهران بود و با فیلم «کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد» ساخته بهمن قبادی به شهرت رسید. این گروه از سال ۲۰۰۶ در آمریکا، در محله بروکلین نیویورک به کار هنری خود ادامه داد و در این مدت، موسیقی آن‌ها توجه منتقدان محلی نیویورک را به خود جلب کرده بود.”سگ‌های زرد” همچنین در جشنواره های مستقل موسیقی برنامه اجرا می‌کردند و شبکه خبری سی‌ان‌ان هم در مورد آن‌ها و موسیقی زیرزمینی ایران گزارشی تهیه کرده بود.

Share