Share

جمعی از فعالان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نسبت به عدم تغییر رئیس این دانشگاه، محمدهادی ایمانیه که از سال ۱۳۸۴ ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد، اعتراض کردند.

محمدهادی ایمانیه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این فعالان دانشجویی در نشستی با رضا ملک‌زاده، معاون تحقیقات و فن‌آوری اطلاعات وزیر بهداشت، ضمن بیان نظرات و مشکلات خود، از وزارت بهداشت به دلیل تغییر ندادن رئیس این دانشگاه انتقاد کردند.

آن‌ها از عملکرد هشت ساله محمدهادی ایمانیه انتقاد کردند و ابقای وی در این سمت را پس از دو دوره متوالی، خلاف آیین‌نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی دانستند.

معاون تحقیقات و فن‌آوری اطلاعات وزیر بهداشت به دانشجویان معترض قول داد که مطالب مطرح شده از سوی آن‌ها را به وزیر بهداشت منتقل کند.

این نخستین بار نیست که دانشجویان به ریاست محمدهادی ایمانیه بر دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعتراض می‌کنند. پیش از این نیز در دوران دولت دهم و زمانی که مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت بود، استادان این دانشگاه، دانشجویان، دستیاران و پرسنل آن نسبت به ریاست وی اعتراض کرده بودند.

چند روز پیش نیز اعضای سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیانیه‌ای “خلقیات” محمدهادی ایمانیه را شبیه به محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین عنوان کرده و از فشارهای وی بر انجمن اسلامی و ممنوع از ورود کردن و صدور حکم‌های انضباطی برای برخی از اعضای آن پرده برداشته بودند.

Share