Share

یک مرد چینی که شش زن را ماه‌ها در سیاه‌چال نگاه داشته و به حضور در فیلم‌های پورنو مجبور کرده بود، اعدام شد. او دو نفر این زنها را نیز به دلیل مقاومت در برابر خواسته‌هایش کشته بود.

سیاهجال

مدخل سیاهجالی که شش زن در آن اسیر بودند

خبرگزاری دولتی شین‌هوا در چین گزارش می‌دهد که مرد ۳۶ ساله‌ای به نام “لی‌هوا”، به اتهام قتل، شکنجه و حبس غیرقانونی شش زن و وادار کردن آنها به فحشا و حضور در فیلم‌های پورنو، اعدام شده است.

“لی‌هوا” این شش زن را به سیاهچالی انداخته بود که از سال ۲۰۰۹ در زیرزمین خانه خود ساخته بود. این زنها بین ۲ الی ۲۱ ماه اسیر و برده امیال او در تهیه فیلم‌های پورنو و سکس اینترنتی بوده‌اند.

“لی‌هوا” هر یک از این زنها را به بهانه‌ای به این زیرزمین آورده و اسیر کرده بود. آن‌ها در بارها و کلوب‌های شبانه کار می‌کردند و بین ۱۶ تا ۲۳ سال سن داشتند.

“لی‌هوا” کارمند دولت، متاهل و پدر یک فرزند بوده است. او دو هفته در هر ماه را نزد بردگان جنسی خود می‌گذراند و به همسرش می‌گفت که در این شب‌ها کشیک دارد.

او پورنوگرافی‌هایی را که از این زنها درست می‌کرد در سایتی که به این منظور درست کرده بود، می‌فروخت. چهار نفر این زنان به خواست‌های لی تن دادند اما دو نفر دیگر که مقاومت کرده بودند، به قتل رسیدند.

این ماجرا که در شهر لویانگ در مرکز چین اتفاق افتاده بود، در سپتامبر سال ۲۰۱۱ افشا شد. سیاهچال “لی‌هوا” وقتی لو رفت که یکی از زنان محبوس در آن توانست فرار کند و موضوع را به پلیس اطلاع دهد.

خبرگزاری شین‌هوا در اعلام اعدام “لی‌هوا” به جزییات دیگری در مورد این برده‌داری جنسی یا همدستان احتمالی او اشاره نکرده است. این حکم در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۴ اجرا شده است.

Share