Share

فردی با ورود به منزل یک خانواده بهایی ساکن بیرجند، سه تن از اعضای این خانواده را به ضرب چاقو مجروح کرد و بدون آن‌که سرقتی انجام دهد، گریخت.

به‌گزارش هرانا، تارنمای مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، شامگاه دوشنبه ۱۴ بهمن‌ماه فرد نا‌شناسی با سلاح سرد (چاقوی نوک‌تیز) وارد منزل خانواده‌ای به نام مودی، از شهروندان بهایی ساکن بیرجند شده و با ضربات پی در پی و مهلک اعضای خانه را زخمی کرد.

هرانا به‌نقل از یک منبع آگاه که نامش فاش نشده نوشته است: “مهاجم با چاقویی که البته آلت قتاله محسوب می‌شود، با سر و صورت کاملا پوشانده شده، از بالای درب وارد حیاط منزل شده بود. وی درب را باز نموده و به صورت کاملا وحشیانه شروع به زدن ضربات چاقو به ساکنان منزل می‌کند.”

در این رویداد قدرت‌الله مودی از ناحیه شکم و پهلو، طوبی مودی (سبزه‌جو) از ناحیه گردن (بسیار نزدیک به شاهرگ) و اعظم مودی دچار صدماتی در نزدیکی ریه‌ها می‌شود.

این گزارش می‌افزاید، ضارب بدون هیچ عمل خاصی نظیر سرقت پس از زخمی کردن این سه شهروند بهایی از منزل خارج می‌شود.

قدرت‌الله مودی و همسر وی طوبی سبزه‌جو زوج میان‌سالی هستند که در بیرجند تنها در منزل خود زندگی می‌کنند. صبح‌‌‌ روز حادثه فرزند آن‌ها، اعظم مودی که دانشجو و در تهران ساکن است برای دیدار با خانواده به بیرجند رفته‌ بود.

Share