Share

یک عضو هیئت رئیسه «فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار» در مجلس ایران، از اختصاص یک سوم درآمد حاصل از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها به حوزه محیط زیست و حمل و نقل عمومی خبر داد.

Forest

به گزارش خبرگزاری «خانه ملت»، کمال الدین پیرموذن، روز ۱۸ فروردین در گفت‌وگو با این خبرگزاری گفت در دیدار نمایندگان مجلس با رئیس جمهوری، قرار است در این باره  بحث‌هایی مطرح شود.

به گفته این نماینده مجلس، اغلب نمایندگان به ویژه اعضای فراکسیون محیط زیست مجلس به دنبال اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها هستند تا از این طریق بخشی از معضلات محیط زیست برطرف شود.

بر این اساس اگر افرادی که دارای تمکن مالی هستند نیز از فهرست دریافت یارانه‌ها حذف شوند سه بخش سلامت، محیط زیست و حمل ونقل عمومی از درآمد حاصل از اجرای این فاز دوم قانون هدفمندی بهره‌مند خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با یادآوری بررسی لایحه حمایت از محیط زیست در دولت،‌ تصریح کرد: قرار است بررسی این لایحه طی ۱۰ روز آینده در دولت به پایان برسد و تحویل مجلس داده شود که به طور حتم در صورت همکاری نمایندگان با تصویب این لایحه،‌ شاهد رفع بخش اعظمی از مشکلات محیط زیست کشور خواهیم بود.

Share