Share

پلیس کره جنوبی اعلام کرد که یکی از مسئولان تیم ملی فوتبال امید ایران پس از دیدار این تیم با ویتنام در چارچوب بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی، با یک زن کره‌ای از راهنماهای داوطلب در امور اجرایی مسابقات «تماس فیزیکی» برقرار کرده است.

دختران کره‌ای در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی

دختران کره‌ای در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی

به‌گزارش رویترز، این رویداد روز دوشنبه ۲۴ شهریورماه رخ داده و این زن کره‌ای به پلیس شکایت برده و گفته که توسط یکی از مسئولان تیم ایران مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

سایت مسابقات نیز این خبر را تأیید کرده است.

پلیس کره جنوبی، نامی از مرد ایرانی نبرده اما اعلام کرده که این مرد ۳۸ ساله پس از بازجویی‌ها «تماس فیزیکی» با یکی از داوطلبان امور اجرایی مسابقات را پذیرفته است. این مرد با این حال گفته که هیچ کار غیرقانونی انجام نداده است.

شکست سنگین تیم امید ایران از ویتنام همه را شگفت‌زده کرد.

شکست سنگین تیم امید ایران از ویتنام همه را شگفت‌زده کرد.

زن کره‌ای به پلیس گفته است که این ماجرا پس از مسابقه و هنگامی که وی و یکی از مسئولان تیم ملی می‌خواستند با هم عکس بگیرند رخ داده است.

به‌گفته پلیس کره‌ جنوبی مرد ایرانی در حال حاضر آزاد است اما اجازه خروج از کره را ندارد. کمیته رسمی مسابقات آسیایی اینچئون (IAGOC) نیز قرار است به این پرونده رسیدگی کند.

تیم ملی فوتبال امید ایران روز دوشنبه در نخستین دیدار خود در بازی‌های آسیایی اینچئون با نتیجه سنگین چهار بر یک از ویتنام شکست خورد.

تنها گل ایران توسط محسن مسلمان، کاپیتان این تیم در دقیقه ۶۵ و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

این نتیجه، بسیاری از دوستداران فوتبال ایران را شگفت‌زده کرد.

Share