Share

سخنان حجت‌الاسلام رضا بازیار، امام جمعه شهرستان زرین‌دشت در استان فارس در خصوص پوشش نرگس محمدی، بازیگر سریال ستایش باعث خشونت در یک مراسم شد.

zarin dasht

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نرگس محمدی هفته گذشته به یک مراسم جشن در شهرستان زرین‌دشت دعوت شده بود و مردم نیز با تهیه بلیت در مراسم شرکت کرده بودند.

در بیلبوردهای تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود، نوشته شده بود که برنامه با حضور «نرگس محمدی» بازیگر نقش «ستایش» برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که با وجود حضور این بازیگر در سالن، او به روی سن نرفت.

در ابتدای مراسم، امام‌جمعه زرین‌دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام کرد که خانم نرگس محمدی «امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهد آمد.»

اما نرگس محمدی پس از اطلاع یافتن از این سخنان، گفت که حجابش کامل است و با چادر به روی سن نخواهد رفت و در نهایت نیز سالن را ترک کرد.

این گزارش می‌افزاید: «جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیت تهیه کرده بودند وقتی متوجه شدند که قرار نیست ستایش به روی سن بیاید، شروع به اعتراض کردند که در این میان اعتراضات بالا گرفت و باعث زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن شد.»

Share