Share

حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران خواهان پیگیری رخدادهای بازی فوتبال بین تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران شد.

Tractor

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) شامگاه یکشنبه ۲۷ اردیبهشت گزارش داد که روحانی در جلسه هیأت دولت در مورد وقایع ورزشگاه تبریز گفته: «موضوع را مورد رسیدگی دقیق و جدی قرار دهد و در صورت ثبوت تخلف یا تقصیر، برخورد جدی مدیریتی صورت پذیرد.»

روز گذشته و در آستانه سفر حسن روحانی به تبریز، نمایندگان آذری مجلس شورای اسلامی از او خواسته بودند تا رخدادهای بازی تراکتورسازی و نفت تهران را پیگیری کند.

در آخرین هفته لیگ برتر فوتبال ایران سه تیم سپاهان اصفهان، ترکتورسازی تبریز و نفت تهران بخت آن را داشتند که قهرمان این دور شوند. در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته آخر لیگ ایران تراکتورسازی و نفت، دو شانس اصلی قهرمانی مقابل یکدیگر قرار گرفتند. این در حالی بود که سپاهان در یک دیدار همزمان دیگر با شکست حریف و مساوی بازی تراکتور و نفت، به قهرمانی رسید.

اما پس از سوت پایان دیدار تیم‌های تراکتورسازی مقابل نفت تهران بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دور زمین می‌دویدند و از قهرمانی‌شان ابراز خوشحالی می‌کردند. گفته می‌شود از بلندگوی ورزشگاه خبر مراسمی برای تراکتورسازی اعلام شد. هواداران تراکتورسازی به شدت از این موضوع ابراز خوشحالی می‌کردند و وارد زمین چمن مسابقه شدند. همزمان خطوط تلفن همراه و اینترنت نیز از کار افتاد.

اکنون چرایی اطلاع غلط نیمکت تراکتورسازی از نتیجه بازی سپاهان، آن هم در شرایطی که این تیم تا دقیقه ۷۶ مسابقه سه بر یک جلو بود، محل مناقشه بسیار شده است.

در پی این اتفاقات خسارت شدیدی نیز به ورزشگاه تبریز و ماشین‌های اطراف آن وارد شده است.

در همین حال منابع خبری گزارش داده‌اند که در آستانه سفر روحانی به تبریز، بنرها و تصاویر رئیس‌جمهور ایران از سوی افراد ناشناس پاره شده است.

Share