Share

شماری از روحانیان در نامه‌ای به آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی و مراجع تقلید خواهان جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه‌ها شدند.

akhoond12

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، این روحانیان از حضور زنان به ورزشگاه‌ها به عنوان «فتنه آخرالزمان» یاد کرده‌اند و از رهبر جمهوری اسلامی خواسته‌اند تا جلوی آنچه را که «سیل بنیان‌کن تهاجم فرهنگی» نامیده‌اند، سد کند.

این افراد همچنین از آیت‌الله خامنه‌ای و مراجع تقلید خواسته‌اند تا «مدافع شریعت ناب محمدی» باشند.

به دنبال اعلام شهیندخت مولاوردی، معاون ریاست‌جمهوری ایران در امور زنان و خانواده در خصوص تصویب ورود زنان به ورزشگاه‌ها، فشار و تهدید تندروهای مذهبی برای جلوگیری از اجرای این مصوبه آغاز شده است.

هفته گذشته اطلاعیه‌ای در تهران توزیع شد که «امت حزب‌الله» را به «مقابله خونین» با حضور زنان در ورزشگاه آزادی تهران فرا خواند.

این اطلاعیه زنانی را که خواهان حضور در ورزشگاه و تماشای مسابقات هستند، «زنان هرزه» نامیده و تهدید کرده که «امت حزب‌الله» روز ۲۹ خرداد پیش از آشکار شدن «فحشای زنان هرزه»، در ۲۹ خرداد به‌پا می‌خیزد.

مولاوردی گفته زنان به عنوان تماشگر می‌توانند در مسابقات لیگ جهانی والیبال که از ۲۹ خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود، حضور داشته باشند.

Share