Share

منابع خبری می‌گویند در آستانه تعطیلات سه روزه در ایران شماری از جایگاه‌های عرضه سوخت در این کشور تعطیل شده‌اند.

Benzin

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تعطیلی جایگاه‌های سوخت‌ رسانی از اوایل بامداد روز چهارشنبه ۲۴ تیر در بعضی نقاط کشور باعث «اخلال در نظم عمومی» شده است.

علت تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت اتومبیل هنوز به طور مشخص و دقیق گزارش نشده است.

تسنیم نوشته با توجه به تعطیلات کاری به مناسبت ایام «عید فطر» بخش زیادی از مردم با اتومبیل‌های شخصی خود راهی سفر شده‌اند که تعطیلی جایگاه‌های سوخت منجر به شکل‌گیری ازدحام و تجمعات گسترده آنان در تعدادی از پمپ‌های بنزین شده است.

سایت ایرانیان نیز گزارش داده که عرضه بنزین در جایگاه‌های سوخت تهران از ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز متوقف شده و کارت سوخت‌ها فعال نیستند.

یکی رانندگان حاضر در پمپ بنزین خیابان پاستور گفته: «از مشیریه به مرکز شهر آمده‌ام و فکر می‌کردم در جایگاه‌های دیگر و یا مرکز شهر تهران می‌توانم بنزین بزنم اما به چندین جایگاه سرزدم و متاسفانه سیستم همه پمپ بنزین‌های تهران قطع شده و مردم همچنان منتظر وصل شدن سیستم‌ها و فعال شدن کارت سوخت‌ها هستند.»

سایت پارسینه نیز گزارش داده که از ساعت ۴:۳۰ بامداد امروز سیستم ارتباطی برخی از جایگاه‌های بنزین در اتوبان تهران کرج به دلیل «فنی» قطع شده که باعث‌ شکل‌گیری صف طولانی خودروهای سواری در مقابل این جایگاه شده است.

مسئولان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران هنوز در خصوص دلیل توقف عرضه سوخت در برخی از جایگاه‌ها اظهارنظری نکرده‌اند.

Share