Share

یکی از بازیکنان ملی‌پوش فوتبال ایران که در پارتی شبانه شرکت کرده بود دستگیر شده و همچنان در بازداشت به‌سر می‌برد. دو هم‌تیمی او که موفق به فرار شدند، تحت پیگرد پلیس هستند.

عکس از آرشیو

عکس از آرشیو

خبرگزاری مهر امروز، سه‌شبنه ۲۷ مرداد / ۱۸ اوت گزارش داد، این بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که در یکی دو سال گذشته مورد توجه اکثر تیم‌های مطرح لیگ برتری قرار گرفته بود به همراه دو هم‌تیمی خود در یک پارتی شبانه در یکی از محله‌های معروف شهر خود شرکت کردند.

«مهر» بدون آن‌که از این بازیکن و شهر او نامی ببرد نوشته، او «در حالتی نامتعادل» دستگیر شده است.

بنا به این گزارش تلاش‌های خانواده این بازیکن و مسئولان باشگاه‌اش برای آزادی او بدون نتیجه مانده و او همچنان در بازداشت به‌سر می‌برد.

همچنین پلیس اعلام کرده است که دو بازیکن دیگری که فرار کرده بودند باید خود را هر چه سریع‌تر معرفی کنند در غیر این‌صورت پلیس آن‌ها را در منزل یا بر سر تمرین دستگیر خواهد کرد.

یکی از دو بازیکنی که گریخته‌، سابقه حضور در یکی از تیم‌های پرطرفدار تهران را دارد اما بازیکن متواری دیگر «غیرایرانی» است.

«مهر» از این دو بازیکن فوتبال نیز نامی نبرده است.

هنگام برگزاری جشن‌ها و پارتی‌ها در ایران همواره این خطر وجود دارد که مأموران امنیتی، پلیس یا بسیج سربرسند و افراد را دستگیر کنند. در این میان گاهی خبر دستگیری بازیکنان فوتبال یا هنرمندان معروف نیز از رسانه‌های داخلی شنیده می‌شود.

۲۱ مردادماه سال ۹۰ خورشیدی علیرضا واحدی نیکبخت، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران نیز در یک پارتی شبانه دستگیر و به زندان اوین منتقل شد.

واحدی نیکبخت مدت‌ها از حضور در میدان‌های فوتبال محروم بود تا این‌که پس از عذرخواهی توانست به دنیای فوتبال بازگردد اما با نیمکت‌نشینی در تیم‌های نیمه‌ جدولی لیگ فوتبال به‌لحاظ ورزشی افول کرد.

Share