Share

غلامرضا الماسی، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه تلویزیون جمهوری اسلامی اعلام کرد که نام چکامه چمن‌ماه، بازیگر جوان ایرانی که عکس‌های بی‌حجاب او در اینستاگرام منتشر شده بود، از تیتراژ یک سریال تلویزیونی حذف شد.

یکی از تصاویر بدون حجاب چکامه چمن‌ماه در اینستاگرام که خشم محافظه‌کاران حکومتی را برانگیخت. این تصاویر بعد از صفحه اینستاگرام چمن‌ماه حذف شد.

یکی از تصاویر بدون حجاب چکامه چمن‌ماه در اینستاگرام که خشم محافظه‌کاران حکومتی را برانگیخت. این تصاویر بعد از صفحه اینستاگرام چمن‌ماه حذف شد.

خبرگزاری فارس روز یکشنبه ۱۰ آبان نوشت این سریال «آسمان من» نام دارد و در تلویزیون دولتی ایران بازپخش می‌شود.

غلامرضا الماسی گفته که فعلاً نام چکامه چمن‌ماه از تیتراژ سریال حذف شده است.

او همچنین درباره حذف بخش‌های مربوط به ایفای نقش این بازیگر جوان در سریال نام‌برده نیز گفت: «خانم چمن‌ماه یکی از نقش‌های فرعی را ایفا می‌کند که حضور یا عدم حضورش خیلی لطمه‌ای به داستان نمی‌زند. اما چون فعلاً به بخش‌های مربوط به بازی او نرسیده‌ایم، در حال بررسی موضوع هستیم.»

در روزهای اخیر «کشف حجاب» چکامه چمن‌ماه و صدف طاهریان، دو بازیگر جوان ایرانی در خارج از کشور و انتشار تصاویر بدون‌ حجاب آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی جنجال به‌پا کرد.

حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه ششم آبان‌ماه در واکنش به این ماجرا گفت: «این افراد باید بلافاصله عکس‌ها را بردارند و کارشان را جبران کنند، وگرنه طبق مقررات با آن‌ها برخورد می‌کنیم. ما به هنرمندان پیشنهاد می‌کنیم عکس‌های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند.»

بیشتر بخوانید: واکنش ارشاد اسلامی به کشف حجاب دو بازیگر ایرانی

سریال تلویزیونی «آسمان من» زندگی نیروهای امنیتی در دهه ۱۳۶۰ را روایت می‌کند و در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای توسط سازمان هنری ـ رسانه‌ای «اوج» تهیه شده است. کارگردان آن محمدرضا آهنج است و دانیال حکیمی، حسن پورشیرازی، آتیلا پسیانی، امین حیایی و حامد بهداد در آن ایفای نقش می‌کنند.

Share