Share

پاداشی که وزارت ورزش و جوانان برای زنان تیم ملی کاراته ایران در نظر گرفته بود توسط فدراسیون کاراته خرج شده است.

zanan-karateh

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این پاداش ۵۰ میلیون تومان بود که شهریورماه سال جاری قرار بود از سوی وزارت ورزش و جوانان در اختیار ورزشکاران زن قرار گیرد.

وزارت ورزش و جوانان تنها بخشی از این مبلغ را که ۳۵ میلیون تومان بود به حساب فدراسیون کاراته واریز کرد اما همین مقدار نیز با گذشت بیش از دو ماه به دست زنان تیم ملی کاراته نرسیده و این پول صرف مخارج فدراسیون شده است.

ایسنا نوشته است که ظاهراً یکی از دلایل پرداخت نشدن پاداش ورزشکاران زن بی‌پولی فدراسیون کاراته است.

با این حال این خبرگزاری پرسیده است که اگر چنین است «چرا در اعزام تیم ملی نوجوانان، جوانان و امیدها به مسابقات جهانی اندونزی برخی از مسئولان فدراسیون که حضورشان در این رقابت‌ها چندان هم ضروری نبود در لیست اعزام قرار گرفتند و نزدیک به ۲۰ مربی به این رقابت‌ها اعزام شدند.»

گفته می‌شود کمتر از ۱۰ نفر از افراد اعزامی به مسابقات جهانی اندونزی به دلیل محدودیت سازمان برگزارکننده موفق به دریافت آی‌دی کارت مسابقات نشدند و حضورشان کنار تشک مسابقات غیرممکن بود.

علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته ایران مهرماه گذشته استعفا داد و اکنون معلوم نیست که سرپرست جدید فدراسیون پاداش ورزشکاران زن را که تازه بخشی از آن پرداخت شده به آن‌ها خواهد داد یا خیر.

Share