Share

حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ایران از بالا رفتن قدرت نظامی ایران خبر داد و گفت که ایران توانسته است «به دنیای اتم نفوذ کند» و «دستاوردهای عظیمی» کسب کند.

s-salami

عکس از آرشیو – سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، سلامی شنبه ۱۵ خرداد در همایش «بیداری اسلامی در اندیشه امام خمینی» گفت که ایران «در چند جبهه» پیشرفت کرده است و در حوزه‌های سیاسی، اطلاعاتی، «عملیات روانی»، فرهنگی و رسانه‌ای «می‌جنگد».

جانشین فرمانده کل سپاه  درباره بالا رفتن قدرت نظامی نیروی دریایی ایران گفت: «آنچنان نیروی دریایی قدرتمندی ایجاد کردیم که می‌تواند با هر نیروی دریایی قدرتمندی در جهان بجنگد و پیروز شود».

سلامی پیشتر نیز در سخنانی گفته بود که سپاه پاسداران در سوریه تجربیات خود را به فرماندهان این کشور در حوزه‌های سیاسی، روانی و نظامی انتقال می‌دهد.

او با بیان این که ایران جنگ طلب نیست، اضافه کرد: «هدف ما این است که جهان اسلام به مجد و عظمت خود بازگردد. ما احیای تمدن نوین اسلامی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم».

سلامی تاکنون چندین بار با ادبیاتی تهدیدآمیز آمریکا، ترکیه و عربستان سعودی را مورد خطاب قرار داده و گفته است که ایران «گردن دشمنان را به آسمان پرتاب می‌کند».

در ماه‌های اخیر مقامات ایران بارها درباره افزایش قدرت نظامی ایران سخن گفته‌اند و سپاه و ارتش ایران رزمایش‌هایی برگزار کرده‌اند. آنها تأکید می‌کنند که بالا بردن قدرت نظامی ایران در راستای دفاع و مبارزه با تروریسم در منطقه صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

سردار سلامی: عربستان پناهنده سیاسی آمریکاست

Share