Share

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری ۳۴ زن و مرد در پارتی شبانه خبر داده است.

Party

دادستانی کرمان اعلام کرده که دو برادر «با سوء استفاده از ثروت و امول خود، منزل بزرگ و مجلل‌شان در قلب شهر را به مکان برپایی فسق و فجور و سرو مشروبات الکلی و ارتکاب جرائم دیگر تبدیل کرده‌ بودند.»

بر اساس این خبر، ماموران نیروی انتظامی وارد منزل شده و ۳۴ زن و مرد را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس منتقل کردند.

دادستان کرمان گفته که همسایگان و اهالی محل از تعطیلی این «مرکز» به دلیل ایجاد مزاحمت‌ برای مردم  در این منزل ابراز رضایت کرده‌اند.

۱۲دستگاه خودرو و مشروبات الکلی خارجی از افراد دستگیر شده گرفته شده و خانه محل برگزاری مهمانی‌ها هم پلمب شده است.

این ۳۴ نفر اکنون با اتهام شرب خمر، ایجاد مزاحمت برای اهالی محل، ارتکاب فعل حرام منجر به جریحه دار شدن عفت عمومی و … در بازداشت هستند.

بازداشت شهروندان در مهمانی‌ها سال‌هاست به رویه‌ای عادی در جمهوری اسلامی تبدیل شده است، اما احکامی که به دنبال این دستگیری‌ها صادر می‌شود، گاهی خبر‌سازند و حتی واکنش‌های خارجی را به دنبال دارند.

غلامحسین محسنی اژه‌ای،معاون اول قوه قضاییه ایران اما به تازگی خبر از قرائن و شواهدی داده بود که بر اساس آن‌ها برگزاری پارتی‌ها و حضور دخترها و پسرها در آن‌ها هدایت‌شده و هدفمند است. او از سیستم‌های اطلاعاتی و انتظامی خواسته بود تا این موضوع را پیگیری کنند.

در‌ ماه‌های اخیر دستگیری شرکت‌کنندگان در پارتی‌ها و مهمانی‌ها افزایش یافته و در شهرها و استان‌های مختلف ده‌ها نفر بازداشت شده‌اند.

Share