Share

حسن عباسی، نظریه پرداز سپاه پاسداران ایران در سخنرانی جدید خود، غرب، عربستان سعودی و ترکیه را دارای جمعیت بالای «حرام‌زاده» خواند و گفت که پیشرفتگی ایران در این است که «ملت ما حلال‌زاده است».

has=san abbasi

عباسی در اظهارات جدید خود اکثر جمعیت کشورهای غربی را حرام زاده خواند

به گزارش خبرگزاری کار ایران، ایلنا، عباسی شنبه سوم مهر در جمع دانشجویان دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفته خواندن غرب توسط اساتید دانشگاه انتقاد کرد و گفت: «کشوری که بیش از ۶۰ درصد جمعیتش زنا زاده‌اند، کجا پیشرفته است؟»

او آماری ارائه داد و گفت که «بر اساس آمارهای رسمی»، ۶۶ درصد جمعیت برزیل، ۵۶ درصد جمعیت فرانسه، ۵۵ درصد جمعیت سوئد، ۴۹ درصد آمریکا و ۴۱ درصد جمعیت انگلیس «حرام‌زاده‌اند».

عباسی همچنین عربستان سعودی و ترکیه را دارای «رتبه‌های نخست منطقه از لحاظ جمعیت حرام‌زاده‌ها» دانست و گفت که ایران در این مسأله «جزو کشورهای سفید» است.

«فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف چه گلی به سر مملکت زده‌اند؟»

عباسی در ادامه بدون بردن نام، به دانشجویی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف اشاره کرد و گفت که او مرتبط به «سلسله شبکه‌های ترویج فساد اخلاقی» بوده و توسط سپاه ردگیری و در کانادا دستگیر شد.

اشاره عباسی به سعید ملک‌پور، فارغ التحصیل رشته مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعتی شریف بود که به اتهام «تبلیغ علیه نظام از طریق طراحی سایت های مستهجن، توهین به مقدسات، توهین به رهبری، توهین به رئیس جمهور، ارتباط با گروه‌های معاند نظام، و فساد فی الارض» در پرونده‌ای به نام «ضالین دو» در سال ۹۰ به اعدام محکوم شد.

عباسی در ادامه بدون آوردن نام علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس دانشگاه صنعتی شریف بین سال‌های ۶۱ تا ۶۴، درباره او گفت: «رئیس سابق دانشگاه شریف جلوی استادش که وزیر انرژی آمریکاست دو زانو می‌نشیند و همه چیزمان را در هسته‌ای می‌دهد. بعد می‌گویند چیزی به دست نیاوردیم».

«با تأسیس ۴۰۰ هتل پنج ستاره می‌خواند نفوذ کنند»

عباسی همچنین به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد هشدار داد که «حواسشان به این استان بومی اصلی» باشد زیرا «قرار است آمریکایی‌ها با سیاست درهای باز تایلند، ۴۰۰ هتل پنج ستاره در جاهای مختلف ایران تأسیس کنند و از این طریق به نفوذ فرهنگی و اخلاقی در ایران برسند».

این نظریه پرداز سپاه پاسداران گفت که  ۱۵ سال پیش در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص در سال ۸۰، بر روی سیاست درهای باز چین کار کردند.

او در ادامه گفت: «در مهر ۸۰ گفتم دوره اصلاحات در حال اتمام است و دوره اصلاحات چینی شروع شده است. دو سه سال پیش در این دولت این سیاست را اجرایی کردند و کلاهی سر دولت رفت».

عباسی برجام هسته‌ای ایران را سیاست آمریکا برا اجرای «سیاست درهای بازتایلند» در ایران، به جای «سیاست درهای باز چین» خواند و جذب گردشگر و ساخت و راه‌اندازی هتل‌های پنج ستاره را روشی برای پیاده کردن این سیاست دانست.

عباسی سال ۸۹ نیز در سخنرانی خود در دانشگاه تهران درباره ارتش گفته بود که «اگر آب این کشور را ببرد، هیچ صدای آن در نمی‌آید و موضعی نمی‌گیرد».

در پی انتشار این سخنرانی عباسی در مرداد ماه گذشته، او با شکایت ارتش جمهوری اسلامی به اتهام «نشر اکاذیب» بازداشت شد و پس از عذرخواهی، با قید وثیقه آزاد شد.

بیشتر بخوانید:

حسن عباسی آزاد شد

Share