Share

یک زن دیگر هم به مجموعه زنانی که دونالد ترامپ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به مزاحمت جنسی متهم می‌کنند اضافه شد: جسیکا دریک، بازیگر فیلم‌های پورنو.

جسیکا دریک و وکیلش در یک نشست خبری

جسیکا دریک و وکیلش در یک نشست خبری

جسیکا دریک، بازیگر فیلم‌های پورنو در یک نشست خبری دونالد ترامپ را متهم کرد که در سال ۲۰۰۶ او را به طرز غافلگیرکننده‌ای در آغوش فشرده و بدون اجازه بوسه‌ای از لب‌های او برداشته و به او پیشنهاد داده که برای یک شب همخوابی در اتاقی در یک هتل به او ۱۰ هزار دلار بپردازد.

دونالد ترامپ این اتهامات را رد کرده و تهدید کرده که پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از همه زنانی که او را به تعرض جنسی متهم کرده‌اند، به دادگاه شکایت ببرد.

دریک یازدهمین زنی‌ست که ترامپ را به مزاحمت جنسی متهم می‌کند. دو هفته پیش واشنگتن پست ویدیویی از سال ۲۰۰۵ منتشر کرد که حاوی گفته‌های دونالد ترامپ درباره زنان بود. او در این ویدیو افتخار می‌کرد که برای برخی زنان مزاحمت جنسی ایجاد کرده است.

ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ بیانیه‌ای صادر کرده و اعلام کرده و از سخنان جسیکا دریک به عنوان «داستانی یکسر غلط و مضحک» یاد کرده. در این بیانیه آمده است: «آقای ترامپ این شخص را نمی‌شناسد و هیچ علاقه‌ای هم ندارد که با او آشنا شود.»

وکیل جسیکا دریک اما در نشست خبری یاد شده، عکسی را به خبرنگاران نشان داد که موکل او را در کنار ترامپ نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

چهار زن، ترامپ را به دستمالی کردن و آزار جنسی متهم کردند

Share