Share

تولیت آستان قدس دستخطی نوشته و برای دومین مجمع اصولگرایان در شهر آفتاب فرستاده است. او گفته به خاطر زلزله نمی‌تواند در نشست اصولگرایان شرکت کند.

دستخط رئیسی: «مجمع مردمی ملی نیروهای انقلاب اسلامی» به جای «مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی».

دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در مجموعه شهر آفتاب با حضور سه هزار نفر از اعضای این جبهه آغاز شده است.

قرار است در این نشست، از میان ۱۰ نفری که در مجمع اول به عنوان کاندیدا انتخاب شده بودند، ۵ نفر به عنوان کاندیداهای نهایی مجمع اصولگرایان، در جریان یک رأی‌گیری انتخاب شوند. ابراهیم رئیسی، یکی از اعضای هیأت مرگ هم رسماً اعلام کاندیداتوری کرده. او اما در این نشست شرکت نکرده.

خبرگزاری تسنیم گزارش می‌دهد که ابراهیم رئیسی دستخطی نوشته و در این نشست قرائت شده است.

رئیسی در این دستخط گفته است به دلیل زلزله استان خراسان از سفر به تهران و شرکت در مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صرف نظر کرده است.

ابراهیم رئیسی نام مجمع را در آغاز این دستخط ابتدا غلط نوشته و سپس آن را تصحیح کرده است: «مجمع مردمی ملی نیروهای انقلاب اسلامی» به جای «مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی».

این نخستین بار نیست که تولیت آستان قدس رضوی از بحران‌های اجتماعی مانند زلزله استفاده تبلیغاتی می‌کند. او پیش از اعلام رسمی کاندیداتوری‌اش، با استفاده از امکانات مالی آستان قدس رضوی، صدها تن آرد رایگان در استان خوزستان توزیع کرده بود.

ابراهیم رئیسی از مجریان کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷، پس از مرگ واعظ طبسی با حکم خامنه‌ای به تولیت آستان قدس رضوی رسید.

بیشتر بخوانید:

مجری قتل‌ عام زندانیان سیاسی می‌خواهد رئیس جمهوری شود

Share