Share

مجید انصاری معاون روحانی رئیس‌جمهور ثبت‌نام محمود احمدی‌نژاد و حمید رضا بقایی به عنوان نامزد ریاست جمهوری و انتقاد آنان به دولت یازدهم را یک بازی انتخاباتی خواند. به گفته انصاری، احمدی‌نژاد تاکتیک فرار به جلو را برگزیده زیرا می‌داند در مناظره‌های انتخاباتی عملکرد دولت او را فاش خواهیم کرد.

مجید انصاری

خبرگزاری کار ایران(ایلنا) به نقل از انصاری نوشت:  همه می‌دانند که بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد افسانه‌ای کشور چه کاری با کشور کرد و همه می‌دانند روحانی یک دولت بدهکار تورم افسار گسیخته ۴۴ درصد، رکود منهای ۶.۷ درصدی و روابط بهم ریخته با دنیا و تحریم‌های فزاینده تحمیل شده را تحویل گرفت. اینها و مهم‌تر از همه بهم ریختن بنیان‌های اخلاقی کشور مهم‌ترین دستاوردهای دولت احمدی نژاد بود.»

معاون حقوق روحانی افزوده است: «دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند»

محمود احمدی‌نژاد در کنفرانس مطبوعاتی دو هفته پیش و نیز به هنگام ثبت‌نام بعنوان نامزد ریاست‌جمهوری از عملکرد دولت خود دفاع کرد و آنرا بهترین دولت هفتاد سال گذشته ایران خواند.

Share