Share

شورای تأمین استان مرکزی اجازه نداد که فائزه هاشمی رفسنجانی در مراسم گشایش ستاد انتخاباتی حسن روحانی در این استان سخنرانی کند.

فائزه هاشمی: محکومیت قضائی ندارم.

فائزه هاشمی: محکومیت قضائی ندارم.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) فائزه هاشمی حکم شورای تأمین استان مرکزی در ممنوعیت سخنرانی‌اش را رد کرد و گفت که محکومیت قضایی ندارد.

با این حال فائزه هاشمی به‌رغم صدور این حکم دقایقی پشت میکروفن قرار گرفت و از کاندیداتوری حسن روحانی حمایت کرد و گفت اگر پدرش اکبر هاشمی رفسنجانی زنده بود خواهان شرکت بیشتر مردم در انتخابات می‌شد تا روحانی رأی بیشتری به‌دست آورد.

او در مورد انتخابات شهر و روستا نیز گفت پیام پدرش «وحدت اصلاح‌طلبان در ارائه یک لیست مشترک برای اعضای شورای شهر و حضور مردم در تعیین سرنوشت خودشان بود.»

در این مراسم، جواد امام، مدیرعامل بنیاد باران نیز از حسن روحانی حمایت کرد و گفت: «تأکید ما بر روحانی با حفظ مطالبات به حق و قانونی‌مان است. ما به دنبال رفع حصر و رفع ممنوع‌التصویری خاتمی خواهیم بود و بر مطالبت‌مان پافشاری خواهیم کرد و از روحانی می‌خواهیم موانع سد راه خود را راحت‌تر و شفاف‌تر با مردم در میان بگذارد تا انتظارات مردم بر همین اساس تعدیل شود.»

او از مردم خواست که اگر می‌خواهند به سرنوشت همسایگان ایران دچار نشوند از روحانی حمایت کنند.

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۵ به دلیل عارضه قلبی در تهران درگذشت. او در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۲ از حسن روحانی حمایت کرده بود.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

صفحه ویژه انتخابات ۱۳۹۶
Share