ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

● دیدگاه

حضرات دکترها: مدارکتان را رو کنید

سیامک اقبالی − شایسته است دانشگاهیان ایران همت کنند و پیشنهاد کنند که برای حفظ حرمت مدرک دانشگاهی کمیته بی‌طرفی تشکیل شود برای بررسی دکترای همه آیات عظام، حجج اسلام، سردارها و آقازاده‌ها.

بزرگ‌ کنید

در دوره انتخابات گند فضای ایران را می‌گیرد، زیرا برخی درپوش‌های فاضلاب جمهوری اسلامی برداشته می‌شود. این امر میمون و مبارک است، هر چند حال اهالی به هم می‌خورد.

یکی از مظاهر فساد در نظام مقدس مدارک دکترای حضرات است. وقتی به هم گیر می‌دهند، دست یکدیگر را در کسب مدارک تقلبی هم رو می‌کنند. اگر گشتی بزنید در رسانه‌های اصول‌گرا، فارس و رجانیوز و کیهان و امثالهم، می‌بینید که همه بند کرده‌اند به دکترای حسن روحانی و برادر ایشان. کار پسندیده‌ای است. اما اگر شهری شهر هِرت نباشد:

گر حکم شود که مست گیرند −  در شهر هر آن که هست گیرند

سه دکتر-کاندیدای مطرح: سردار دکتر قالیباف، حجت الاسلام دکتر رئیسی و حجت الاسلام دکتر روحانی بزرگ‌ کنید
سه دکتر-کاندیدای مطرح: سردار دکتر قالیباف، حجت الاسلام دکتر رئیسی و حجت الاسلام دکتر روحانی

خوب است دانشگاهیان ایران همت کنند و پیشنهاد بفرمایند که برای حفظ حرمت مدرک دانشگاهی کمیته بی‌طرفی برای بررسی دکترای همه آیات عظام، حجج اسلام، سردارها و آقازاده‌ها تشکیل شود.

دست کم خوب است مدارک دکترای سه کاندیدای مطرح یعنی قالیباف، رئیسی و روحانی بررسی شده و کنترل شود که آیا آنان حائز شرایط دارای بودن دکترا هستند خاصه به جهت دانستن زبان خارجی، کیفیت پایان‌نامه و امتحان‌هایی که داده‌اند. همه پایان‌نامه‌ها طبق یک عرف شناخته‌شده دانشگاهی باید در دسترس عموم باشند.

در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • raha

  وقتی رهبرنظام اخوند است داشتن دکترا توهین به رهبرعنقلاب است خاک توسر... احمقی که نیازمندچوبان شده انداری بزغاله اند ونیازمند شبانی تا براهشان اورد البته راه عقب گرد...

 • احمد مجد

  در تمام 4سال گذشته كه روحاني رئيس جمهور بود در سفرها و مصاحبه هاي خارجي حتي در احوالپرسي با كريستين امانپور، انگليسي صحبت نكرد. اگر كمترين دانشي از حقوق در اسكاتلند اندوخته بود، همان سال اول انقلاب در نماز جمعه نمي گفت: مجرمان را بياوريد در دانشگاه تهران و در ملاء عام دار بزنيد. اين آيت الله رئيسي كه تا 25سالگي به اندازه موهاي سر من و تو روي هم حكم اعدام صادر كرده بنا به قول خانم دكتر جميله علم الهدي همسرشان، بعد از چند سال كه از فرط احكام اعدام خسته شده، رفته اند با هم به قم و شروع كرده به درس خواندن. مثلا اژه يي كه سالها در اوين حكم اعدام مي داد، حتي ديپلم دبيرستان را تمام نكرده بود. به نظرم مطلبي كه نوشتي به خاطر اين است كه ته دلت مي داني كه اين ها در اين 4دهه چيزي براي ايران باقي نگذاشته اند و در اين ميان دلت سوخته كه دست كم حرمت مدرك تحصيلي و علم و دانش را نگهدارند. اين جا هم سخت در اشتباهي . موسسه مدرك فروشي كه رفسنجاني به اسم دانشگاه آزاد درست كرد، فاتحه هر چه علم و دانش و مدرك تحصيلي را در ايران خوانده است. همه چيز اين مملكت را ويران كرده اند و حتي ذهنها و روانها را.(پايان)

 • احمد مجد

  از سيامك اقبالي بعيد و اسباب شگفتي است كه اين موضوع را مطرح كرده. انگار سيامك آن ماجرا كه مطبوعات انگلستان آن را «كردانيسم» ناميدند فراموش كرده. كردان نامي بود وزير كابينه احمدي نژاد كه خودش را دكتراي آكسفورد قالب كرده بود ولي مدير آرشيو آكسفورد دوماه و اندي همه جا را زير و رو كرد و هيچ پيشينه يي از او در آكسفورد نيافت. بعد خود كردان گفت يكي كلاه سرم گذاشت و از من پول گرفت و مدرك دست ساز را به عنوان دكتراي آكسفورد به من فروخت. يعني جناب وزير خودش نمي دانست كه براي دكترا داشتن بايد درس بخوانند. فكر مي كرد مثل هر چيز ديگري خريدني است. در مورد ابراهيم رئيسي هم تو اصلا در جريان نيستي كه قرار است در اين انتخابات به طور ويژه زنان را بالا بكشند و نقش و جايگاه مهمي به آنها بدهند و به قول حافظ «المنه لله كه در ميكده باز است» و ايران براي اولين بار بانوي اول خواهد داشت. اگر شك داري، كليپ انگليسي صحبت كردن خانم رئيسي را كه دو تا دكتراي علمي از دانشگاههاي ايران دارند و استاد دانشگاه هستند را ببين. تازه شيخ حسن فريدون روحاني از زماني كه در اواخر دهه40 و اوايل50دانشجوي حقوق دانشگاه تهران بود، خيلي از همكلاسيها و به خصوص سياسي ها به وي مشكوك بودند. ولي او با استدلال يك دانشجوي سال آخر حقوق تقريبا تبرئه شد. اول اين كه گفت انگليس ها هر چه باشند خر نيستند كه او را خبرچين خودشان بكنند. دوم اين كه اگر اين يارو توان خبرچيني براي آنها دارد، چرا دكتراي حقوق از اسكاتلند گرفته ولي بلد نيست انگليسي صحبت كند؟(ادامه دارد)

 • Omid

  افسووووس میخورن.ما حتی از ملت ترکیه هم کمتریم .اونها بدون داشتن یک قطره نفت و گاز ،بمراتب از ما مرفه تر و مدرن تر زندگی میکنند و نظامه سیاسی حاکم بر آنها نیز بهتر و دموکرات تر است