Share

وزارت اطلاعات ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک حمله تروریستی را خنثی کرده‌است.

وزارت اطلاعات ایران از خنثی‌کردن یک حمله تروریستی خبر داد

وزارت اطلاعات ایران در این بیانیه که شنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه منتشر شد، ادعا کرده که «با اشرافیت اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) طی یک عملیات تخصصی و دقیق، برنامه ریزی یک گروهک تروریستی ضد انقلاب برای اقدامات انفجاری و تروریستی، کشف و خنثی گردید.» مأموران امنیتی وزارت اطلاعات در گفتار دولت جمهوری اسلامی «سربازان گمنام امام زمان» خوانده می‌شوند.

در این بیانیه از بیان جزئیات خودداری شده و مشخص نیست که چه گروهی در پی انجام بمب‌گذاری در چه شهری بوده است. در ادامه این بیانیه تنها به شکلی تلویحی به یک «گروهک نفاق» اشاره شده‌است: « از این گروهک نفاق که دستش به خون هزاران نفر از مردم مظلوم و بی گناه کشور آغشته و مزدوری و جاسوسی آنها برای بیگانگان ادامه دارد، تجهیزات و اقلام انفجاری متنوع و متعددی کشف و ضبط گردید.» «نفاق» و «منافقین» نام‌هایی است که دولت جمهوری اسلامی برای اشاره به سازمان مجاهدین خلق استفاده می‌کند.

بیانیه وزارت اطلاعات همچنین به شهروندان هشدار داده است که از ارتباط با اعضای «گروه‌های تروریستی ضدانقلاب» در شبکه‌های آنلاین خودداری کنند. این بیانیه توضیح می‌دهد که « گروه‌های تروریستی ضد انقلاب تلاش دارند، از طریق فضای مجازی با افراد ناآگاه ارتباط برقرار کرده و آنان را تحریک به اقدامات تروریستی و خرابکارانه نمایند».

Share