Share

نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد مصلی خمینی برای سخنرانی روز ۲۴ اردیبهشت ابراهیم رئیسی مرخصی و مأموریت همه کارکنان را لغو کرده و «کلیه کارکنان وظیفه جمعی را اعم از افسر و سرباز» را موظف کرده است تا پایان مراسم در محل حضور داشته باشند.

رئیسی و قالیباف در مصلی تهران

نامه‌ای به امضای مدیر امور اداری و نیروی انسانی مصلی خمینی، از مدیران و سرپرستان واحدهای این نهاد خواسته برای سخنرانی روز ۲۴ اردیبهشت ابراهیم رئیسی در مصلی تهران مرخصی و مأموریت همه کارکنان را لغو کرده و موظف شوند تا پایان مراسم در محل حضور داشته باشند.

نویسنده نامه تاکید کرده است «با هرگونه سستی و بی‌تفاوت بودن در حوزه مسئولیت» توسط افسران و سربازان برخورد خواهد شد.

نامه خطاب به مدیران و سرپرستان حوزه بهره‌برداری و امور فرهنگی نوشته شده و به امضای مصطفی دلارامی، مدیر امور اداری و نیروی انسانی مصلای خمینی رسیده است.

در متن نامه آمده است:

«احتراماً بر اساس مصوبه مورخ ۹۶/۲/۲۴ شورای مدیران مبنی بر سخنرانی حجت‌الاسلام و مسلمین جناب آقای دکتر رئیسی کانیداری محترم ریاست‌جمهوری در ساعت ۱۶:۳۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۲۶{اشتباه تایپی به جای ۹۶} خواهشمند است دستور بفرمائید کلیه کارکنان وظیفه جمعی را اعم از افسر و سرباز در اختیار واحد حفاظت قرار داده و ضمن ممانعت از مرخصی و یا مأموریت در روز مذکور، به آنان ابلاغ شود رأس ساعت ۱۵ خود را به حفاظت معرفی نمایند. ضمناً کلیه افراد موظفند تا چایان برنامه در محل مأموریت حضور داشته و هرگونه سستی و بی‌تفاوت بودن در حوزه مسئولیت برابر آئین‌نامه انضباطی با آنان برخورد خواهد شد.»

ابراهیم رئیسی روز روز ۲۴ اردیبهشت در چارچوب تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری در مصلی خمینی سخنرانی کرد. محمد باقر قالیباف او را در این سخنرانی همراهی می‌کرد.

صفحه ویژه انتخابات ۱۳۹۶
Share