Share

پس از انتشار خبری در شیراز مبنی بر ردصلاحیت دو نفر از لیست اصلاح‌طلبان این شهر و انتشار گسترده آن، ائتلاف فراگیر اصلاح‌طلبان فارس با صدور بیانیه‌ای این موضوع را تکذیب کرد.

لیست امید شیراز

ستاد ائتلاف شورای اصلاح‌طلبان فارس ۲۸ اردیبهشت و در فاصله یک روز به برگزاری انتخابات با صدور بیانیه‌ای، شایعه‌ رد صلاحیت برخی از کاندیداهای لیست امید شورای شهر شیراز را تکذیب کرد.

به نظر می ‌رسد این بیانیه بیشتر در واکنش به خبر یک کانال تلگرامی وابسته به رسانه‌های اصولگرا در شیراز صادر شده که با انتشار پستی مدعی شده بود احمد تنوری و لیلا دودمان، از کاندیداهای لیست امید برای شورای شهر شیراز رد صلاحیت شده‌اند.

 

در شیراز چندین گروه با استفاده از عنوان اصلاح‌طلبی اقدام به انتشار لیست‌های متفاوتی برای انتخابات شورا کرده‌اند که باعث سردرگرمی در بین حامیان جریان اصلاح‌طلبی در این شهر شده است. بنا بر خبرهای منتشر شده، نحوه بسته شدن لیست امید شهر شیراز به مانند لیست تهران با انتقاد حامیان این جریان همراه بوده است که این موضوع منجر به تهیه چند لیست موازی با نام اصلاحات در این شهر شده است.

لیست‌های موازی منتشر شده در شیراز به نام اصلاح‌طلبان

در شهر شیراز نامزدها برای کسب ۱۳ کرسی شورای شهر رقابت خواهند کرد.

پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در روز جمعه  ۲۹ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

صفحه ویژه انتخابات ۱۳۹۶

 

Share