Share

برخی رسانه‌های داخلی اعلام کرده بودند که امیر حسین مقصودلو (تتلو) قرار است دوشنبه یکم خرداد در شهر مشهد کنسرت برگزار کند. یک مقام مسئول در ارشاد اسلامی خراسان رضوی این خبر را اما تکذیب کرده است.

دست تولیت آستان قدس بر شانه خواننده زیرزمینی

صدرا مذهب‌یوسفی، مشاور مدیرکل ارشاد خراسان‌ رضوی به روزنامه «شرق» گفته است که تاکنون هیچ درخواستی برای برگزاری کنسرت امیر تتلو به ارشاد اسلامی خراسان رضوی داده نشده.

این مقام مسئول در گفت‌وگویی که شرق با او انجام داده، گفته است:

«البته که ما علاقمند به برگزاری کنسرت هستیم. قطعاً یکی از مطالباتی که به‌ویژه در شهر مشهد پیگیری می‌کنیم برگزاری کنسرت است که الان با توجه به عوض ‌شدن فضا و همچنین پیروزی آقای روحانی و تمامی اعضای لیست امید در شهر مشهد، امیدواریم که بتوانیم هرچه‌زودتر این کنسرت‌ها را برگزار کنیم.»

پس از آنکه ابراهیم رئیسی، نامزد راست افراطی در مشهد با امیر تتلو دیدار و گفت‌وگو کرد، میثم محمدحسنی، مدیر شبکه نصر تی‌وی اعلام کرده بود که از ترانه‌های این خواننده ایرانی که مبلغ انقلاب اسلامی باشد حمایت می‌کند.

میثم محمد حسنی هنگام توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی، تتلو را روی یک ناو جنگی برد که ترانه‌ای در رثای انرژی هسته‌ای بخواند.

تتلو بعد از پیروزی حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در صفحه اینستاگرامش نوشته است که احساس تنهایی می‌کند و حس می‌کند از او سوءاستفاده انتخاباتی شده است.

صدرا مذهب یوسفی به روزنامه شرق گفته است:

«هنرمندان گروه مرجعی هستند که نباید تنها در راستای اهداف سیاسی از آنها بهره گرفت، بلکه باید همیشه در کنار آنها بود تا به جامعه شور و نشاط تزریق شود.»

مشاور مدیرکل ارشاد خراسان‌رضوی همچنین اعلام کرده که وزارت ارشاد خواهان برگزاری کنسرت‌هایی در مشهد در زمینه موسیقی سنتی و موسیقی ملی ایران است.

بیشتر بخوانید:

تتلو، اتهام ریاکاری و مصائب سلبریتی‌های نفرین شده

Share