Share

عباس صالحی در صفحه توئیتر خود پیامی درباره حملات روزهای اخیر علیه حسن روحانی، رئیس جمهوری و دولت او منتشر کرد که از سوی مخالفان دولت واکنش‌های زیادی داشت.

عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود نوشت: «جنجال‌سازی در روز قدس با فحاشی و حاشیه‌آفرینی در روز فطر با مداحی! روزهای وحدت‌آفرین را جناحی نکنیم.»

مخالفان دولت در کامنت‌های خود خطاب به صالحی نوشته‌اند مداح روز عید فطر هیچ توهینی به کسی نکرده و فقط «کاخ‌نشین‌ها» و «زمین‌خواران» و طرفداران غرب را مورد انتقاد قرار داده است. آن‌ها «وحدتی» که صالحی مطرح کرده «وحدت با آمریکا و عربستان سعودی» دانسته‌ و گفته‌اند این خود روحانی است که با این مسائل حاشیه‌سازی می‌کند.

عباس صالحی پس از رویدادهای روز قدس نیز در توئیتر خود نوشته بود: «حاشیه‌سازی در روز قدس، مخالف منافع ملی و رهنمودهای صریح رهبری بود. مواظب باشیم که جنگ‌سالاران خارجی را امیدوار نکنیم.»

در مراسم روز قدس گروه‌هایی از شرکت‌کنندگان علیه حسن روحانی شعارهایی سر دادند و او را با ابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهوری ایران مقایسه کردند. آیت‌الله خمینی، رهبر انقلاب ایران و مجلس او را برکنار کردند.

در نماز عید فطر نیز یک مداح شعرهایی علیه دولت، برجام و سند آموزشی ۲۰۳۰ یونسکو خواند.

بیشتر بخوانید:

واکنش‌ها به شعرخوانی یک مداح علیه روحانی در مراسم عید فطر

Share