ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

● از مجموعه «ایرانیان هلند»

جراحی پلاستیک و زیبایی، از عمل‌های ایران تا عمل‌های هلند

گفت‌و‌گو با دکتر محمود آبخضر، جراح پلاستیک و زیبایی

گفت و گوی زمانه را با دکتر محمود آبخضر بشنوید تا از آنچه او در مهاجرت تجربه کرده و همچنین از نظرش در مورد عمل‌های زیبایی در ایران و هلند مطلع شوید.

محمود آبخضر، ۱۲ ساله بوده که همراه خانواده‌اش به هلند آمده است. او پس از یادگیری زبان و گذراندن دوران دبیرستان به تحصیل پزشکی پرداخته و مدرک تخصصی خود را در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی گرفته است.

آبخضر اکنون در کلینیکی که خود در شهر روتردام هلند دایر کرده، به جراحی می‌پردازد.

او اما برای رسیدن به تخصص جراحی پلاستیک سال ها در کشورهای هلند، بلژیک و آلمان تحصیل و کار کرده و مقایسه‌های جالبی درباره انواع عمل‌ها دراین کشورها و نیز در ایران دارد.

گفت و گوی زمانه را با دکتر محمود آبخضر بشنوید تا از آنچه او در مهاجرت تجربه کرده و همچنین از نظرش در مورد عمل‌های زیبایی در ایران و هلند مطلع شوید:

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Haniyeh

    سلام میخواستم ببینم شما چقدر میگیرین چربی شکم رو در بیارین البته زیاد نیست من کلا ۶۰ کیلوم اینم جای زایمانم هستش میخوام کلا از بین بره ممنون میشم بگین