Share

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از تشکیل جلسه برخی اعضای این هیات با مسئولان نیروی انتظامی درباره درگیری حمدالله کریمی، نماینده بیجار، با یک مامور نیروی انتظامی خبر داد.

محمدجواد جمالی نوبندگانی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از شکایت نیروی انتظامی از نماینده بیجار به دلیل درگیری فیزیکی با یکی از کارکنان این نیرو در فرودگاه مهرآباد تهران خبر داده و گفته است ناجا اعلام کرده از این نماینده به مراجع قضایی شکایت کرده است.

عکس از آرشیو

خبرگزاری تسنیم روز دوشنبه ۲۳ مرداد از قول جمالی نوبندگانی نوشته است: «برخی از اعضای هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اخیرا جلسه‌ای با مسئولان نیروی انتظامی داشته‌اند که بحث‌های اولیه درباره این اتفاق انجام شده و مقرر شده نیروی انتظامی شکایت خود را به صورت مکتوب به این هیات ارائه کند.»

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفته است اگر نیروی انتظامی از یک نماینده به مراجع قضایی شکایت کند، قطعا این شکایت به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع و بررسی می‌شود: «تاکنون نامه نیروی انتظامی درباره شکایت از نماینده به رئیس مجلس نیز ارائه نشده تا در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی شود.»

حمدالله کریمی، نماینده مردم بیجار نهم مرداد ماه با یکی از ماموران پلیس راهور نیروی انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران درگیر شده بود. گزارش شده که این درگیری باعث شکسته شدن بینی این مامور شده است.

رسانه‌های داخلی دلیل این کتک‌کاری را تلاش این نماینده مجلس برای ورود به منطقه ویژه فرودگاه مهرآباد، علی رغم به همراه نداشتن مدرک شناسایی عنوان کردند:

کتک‌کاری نماینده مجلس با مأمور پلیس در فرودگاه مهرآباد

Share