Share

احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در سخنانی ادعا کرد که حتی جربان‌های دینی هم امروزه در پی نابودی روحانیت‌اند. نشانه‌های آن؟ شبکه‌های اجتماعی و کنسرت موسیقی. پیامد آن برای روحانیت؟ دشمنان با اره آن‌ها را به دو نیم می‌کنند.

احمد علم‌الهدی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خراسان رضوی

احمد علم‌الهدی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خراسان رضوی

احمد علم‌الهدی در جمع گروهی از معممان حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه سلیمانیه به هشدار گفت:

«متأسفانه امروز حتی جریان‌های سیاسی متدین به این [نتیجه] رسیده‌اند که روحانیت را براندازند. در حالی که همه باید بدانند اگر نظام از روحانیت مجرد شد، همه چیز نیست و نابود می‌شود.»

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی یک گام هم فراتر رفت و ادعا کرد که جهانیان هم به این نتیجه رسیده‌اند که روحانیت می‌بایست نابود شود و برای رسیدن به این مقصود نقشه‌ها و دسیسه‌هایی کشیده‌اند. یکی از نقشه‌ها و دسیسه‌ها در باور امام جمعه مشهد، محاصره روحانیت از طریق شبکه‌های اجتماعی‌ست.

احمد علم‌الهدی از زبان آیت‌الله محمد تقی فلسفی، واعظ مذهبی در سال‌های پیش از انقلاب به روحانیونی که در اجلاس سراسری اساتید اعزامی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه سلیمانیه گرد آمده بودند هشدار داد که اگر روحانیت شکست بخورد، دشمنان طلاب را با اره به دو نیم می‌کنند.

نماینده ولی فقیه که ضدیتش با برگزاری کنسرت‌های موسیقی در سال‌های گذشته زبانزد بوده و دولت پیشین را با بحران‌هایی مواجه کرده بود، گفت به این دلیل با برگزاری کنسرت موسیقی مخالفت می‌کند که «استکبار» در پی «شکست قداست و صلابت» روحانیون است.

بیشتر بخوانید:

امام جمعه مشهد: جریان سیاسی غیرمتصل به ولایت حرام است

Share