ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

● از مجموعه «ایرانیان هلند»

پیمان جعفری: دوگانگی ساختارها و عاملیت فردی و گروهی، باعث شکست یا پیروزی

گفت‌و‌گو با پیمان جعفری، مدرس و پژوهشگر علوم سیاسی و تاریخ در دانشگاه آمستردام

پیمان جعفری، مدرس و پژوهشگر علوم سیاسی و تاریخ در دانشگاه آمستردام است. او به عنوان یک ایرانی ساکن هلند درباره زندگی، تجربه‌ها، انتخاب‌ها و تحقیق و پژوهش‌هایش می‌گوید.

پیمان جعفری، مدرس و پژوهشگر علوم سیاسی و تاریخ در دانشگاه آمستردام است. او تقریبا ۱۱ ساله بوده که همراه خانواده‌ خود ایران را ترک می‌کند. خانواده جعفری پس از دو سال اقامت در ترکیه به هلند آمده است و در شهر ماستریخت اقامت گزیده است.

پیمان جعفری پس از پایان دبیرستان به دانشگاه می‌رود. ابتدا بیشتر به تشویق خانواده رشته پزشکی را انتخاب می‌کند اما از آنجا که علاقه خودش بیشتر به تاریخ و علوم اجتماعی بوده، در کنار رشته پزشکی به تحصیل تاریخ و علوم سیاسی مشغول می‌شود.

او پس از سه سال رشته پزشکی را رها می‌کند و در دانشگاه آمستردام به تحصیل در رشته‌ تاریخ و علوم سیاسی ادامه می‌دهد و پایان نامه دکترای خود را به موضوع «تاریخ اجتماعی صنعت نفت» اختصاص می‌دهد.

درباره پیمان جعفری از زبان خود او بیشتر بشنوید:

برای دیدن محتوای نقل شده از سایت دیگر، کوکی‌های آن سایت را بپذیرید

کوکی‌های سایت‌ دیگر برای دیدن محتوای آن سایت‌ حذف شود

  • در همین زمینه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.