Share

رهبر جمهوری اسلامی شامگاه گذشته به دیدار خانواده محمد حسین حدادیان رفت. او یک بسیجی بود که در زد و خورد با دراویش گنابادی در گلستان هفتم تهران کشته شد. پدر بسیجی مقتول به جوانان توصیه کرده که بصیرتشان را بالا ببرند.

تصویری از دراویش پس از دستگیری

در شب ۳۰ بهمن و بامداد ۱ اسفند سال جاری نیروهای امنیتی با دراویش گنابادی درگیر شدند. پلیس ادعا کرد که راننده‌ای منتسب به معترضان با اتوبوسی که در آنجا بوده ۳ مأمور نیروی انتظامی را زیر گرفته و همچنین با یک خودرو سمند هم یک بسیجی به قتل رسیده. محمد حسین حدادیان آن بسیجی مقتول است. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور  اعلام کرده که به هیچ وجه حوادث خیابان پاسداران را نمی‌توان به دراویش گنابادی نسبت داد. با این‌حال علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی شامگاه سه‌شنبه ۱۵ اسفند به دیدار خانواده حدادیان رفت. پدر بسیجی مقتول به خبرگزاری تسنیم گفته است:

 «حضرت آقا شب گذشته به صورت سرزده برای عرض تبریک و تسلیت شهادت پسرمان به منزل ما تشریف‌فرما شدند. در این دیدار حضرت آقا درباره شهید و شهادت مطالبی را بیان کردند.»

پدر خانواده به خبرگزاری تسنیم می‌گوید زلف فرزند بسیجی او با اهل بیت و ولایت گره خورده. او به جوانان ایرانی توصیه کرده که به حرف ولی فقیه گوش بدهند و بصیرت خود را مانند محمدحسین بالا ببرند.

یک شب پیش از دیدار خامنه‌ای با خانواده بسیجی مقتول، محمد راجی از دراویش گنابادی که درگیری با مأموران امنیتی بازداشت و در حین بازجویی در اثر شکنجه کشته شده بود، در پناه تاریکی شب و در حضور مأموران امنیتی در گورستانی در الیگودرز دفن شد.

بیشتر بخوانید:

محمد راجی در پناه تاریکی شب و زیر نظر مأموران امنیتی دفن شد

Share