Share

جوایز سینمایی "ام تی وی" امسال به چند تن از سرشناس‌ترین چهره‌های هالیوود اهدا می‌شود که در آن میان، نام جانی دپ، ستاره‌ سینمای هالیوود نیز به چشم می‌خورد. دپ قرار است پرافتخارترین این جوایز را که جایزه یک نسل ام تی وی است، از دست استیون تایلر و جو پری، ستارگان گروه "ارو اسمیت" دریافت کند.

 
به گزارش سی بی اس نیوز، در مراسم اهدای این جوایز که روز یکشنبه، سوم ژوئن (۱۴ خرداد) به طور زنده از شبکه ام تی وی پخش خواهد شد، جایزه "یک نسل" ام تی وی به جانی دپ به عنوان بازیگری که یک نسل از بینندگان این شبکه را جذب خود کرده است، اهدا می‌شود.
 
راسل برند، کمدین مشهور اجرای این مراسم را به عهده خواهد داشت که در آن به جز جانی دپ به چند تن از دیگر بزرگ‌ترین نام‌های هالیوود از جمله اما استون جوایزی اهدا خواهد شد.
 
در مراسم اهدای این جوایز که به طور زنده از شبکه ام تی وی پخش خواهد شد، جایزه "یک نسل" ام تی وی به جانی دپ به عنوان بازیگری که یک نسل از بینندگان این شبکه را جذب خود کرده است، اهدا می‌شود
 
استون، بازیگر سینمای هالیوود قرار است جایزه پیش‌گام ام تی وی را دریافت کند که برای نخستین بار اهدا می‌شود. دپ نیز به خاطر سهمی که در صنعت سینما داشته است، جایزه یک نسل ام تی وی را دریافت خواهد کرد و در عین حال، گروه "کلیدهای سیاه" اجرای ویژه‌ای از آهنگ پرفروش‌شان "طلا روی سقف" را به افتخار جانی دپ روی صحنه خواهند برد.
 
از برندگان سابق جایزه یک نسل ام تی وی، می‌توان به ریس ویترسپون، ساندرا بولاک، بن استیلر، آدام سندلر، مایک میرز، تام کروز و جیم کری اشاره کرد.
 
فیلم‌های "ساقدوش‌ها" و The Hunger Games دو رقیب اصلی دریافت جایزه پاپ کورن طلایی در جوایز امسال ام تی وی به شمار می‌آیند که هر کدام هشت نامزد برای دریافت این جایزه داشته‌اند. در عین حال، شش بخش جدید نیز به جوایز سینمایی امسال ام تی وی اضافه شده است.
 
نمایش اختصاصی بخش‌هایی از فیلم بعدی بتمن با عنوان "شوالیه سیاه ظهور می‌کند" با بازی کریستین بیل، ژوزف گوردون لویت و گری اولدمن و با حضور کریستوفر نولان، کارگردان فیلم از دیگر برنامه‌های این مراسم خواهد بود.

 

Share