Share

رئیس یک پایگاه بسیج در زنجان که در رسانه‌های داخلی به نام «دکتر علیمحمدی» معرفی شده، بنری مقابل مسجد مقابل پایگاه نصب کرده بود با این مضمون که توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی ظهور امام زمان را به تأخیر می‌اندازد. نه به دلیل پیام این بنر، بلکه به سبب ایجاد کژتابی که نظر «دکتر فرمانده بسیج» نظر آیت‌الله خامنه‌ای است، بنر را جمع کردند.

برجام ظهور را به تأخیر می‌اندازد. خامنه‌ای یا «دکتر علیمحمدی» فرمانده؟

روزنامه ایران گزارش داد که در پی «تذکر مردم متدین زنجان» بنر جنجالی برپاشده مقابل مسجد شهید آیت‌الله دستغیب این شهر پایین کشیده شد.

طراحی این بنر به این شکل بود که ابتدا تصویر بزرگی از علی خامنه‌ای مشاهده می‌شد و سپس زیر تصویر جملاتی در بیان این معنا درج شده بود که برجام، ظهور را به تأخیر می‌اندازد. این بنر به ابتکار رئیس پایگاه ۹ بسیج که خود را «دکتر علیمحمدی» معرفی کرده و تا مدت‌ها از دسترس خبرنگاران خارج بود طراحی شده است. روی این بنر عین این عبارت نوشته شده بود:

«هر چقدر که برجام ظهور امام زمان (عج) را به تعویق انداخت، تدبیر شگفت‌انگیز و حماسی اخیر امام خامنه‌ای در مواجهه با امان‌نامه آمریکا شمارش معکوس ظهور را به صدا درآورده است. پایگاه بسیج ۹ شهید دستغیب».

روزنامه ایران می‌نویسد با پیگیری بسیار خبرنگار این روزنامه سرانجام فرمانده بسیج، علیمحمدی را یافت. این شخص توضیح داد که بنر نصب‌شده بیانگر عقیده او درباره برجام است و هرچند که مسئولان شهری و سپاه پاسداران او را تحت فشار قرار داده‌اند، همچنان از عقیده‌اش دفاع می‌کند: برجام ظهور را به تأخیر می‌اندازد.

Share