Share

بنابر گزارش سایت‌های مجاهدین خلق دیروز و امروز (۲۰ و ۲۱ تیر ۱۳۹۸) این سازمان در آلبانی مراسمی برگزار کرده که در آن عده‌ای از شخصیت‌های سیاسی از آمریکا و اروپا شرکت داشته‌اند.

شهردار سابق نیویورک و وکیل دونالد ترامپ، رئیس حمهوری آمریکا، رودی جولیانی، سناتور جوزف لیبرمن از آمریکا، میشل آلیو-ماری وزیر خارجه پیشین فرانسه، جان برد وزیر خارجه قبلی کانادا، رابرت جوزف، معاون پیشین وزارت‌خارجه آمریکا، ارتشبد جیمز کانویا و سناتور رابرت توریسلی، هر دو از آمریکا از زمره شرکت‌کنندگان در مراسم مجاهدین خلق بوده‌اند.

همه این شرکت‌کنندگان در سخنرانی‌هایشان از خروج آمریکا از برجام و افزودن فشارهای تحریمی حمایت کردند.

رودی جولیانی در دیدار با مریم رجوی

رودی جولیانی در دیدار با مریم رجوی

در سخنانی که از آنان نقل شده همه با صراحت بر لزوم پشتیبانی از مجاهدین خلق و این که این سازمان آلترناتیو حکومت ایران است، تأکید شده است.

رودی جولیانی، از پشتیبانان مجاهدین و از سخنرانان ثابت مراسم هر ساله این سازمان، در روز پنج‌شنبه، ۲۰ تیر با مریم رجوی، که مجاهدین او را «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» می‌نامند، دیدار کرد. در سایت “مریم رجوی” به نقل از جولیانی گفته شده که «یک آلترناتیو معتبر و مشروع برای رژیم ایران وجود دارد که در شورای ملی مقاومت سازمان‌یافته است.»

ارتش سایبری − عکس‌هایی که به تازگی از درون "اشرف ۳"، اردوگاه مجاهدین در آلبانی منتشر شده است. جولیانی پیشرفت در سازندگی "اشرف ۳" را ستوده و گفته است که این نشان می‌دهد که مجاهدین می‌توانند ایران را هم بسازند.

ارتش سایبری − عکس‌هایی که به تازگی از درون “اشرف ۳”، اردوگاه مجاهدین در آلبانی منتشر شده است. این اردوگاه به روی خبرنگاران بسته است. جولیانی پیشرفت در سازندگی “اشرف ۳” را ستوده و گفته است که این نشان می‌دهد که مجاهدین می‌توانند ایران را هم بسازند.

سایت “مریم رجوی” نوشته که جولیانی «با تقدیر از نقش رهبری کننده مریم رجوی گفت مقاومت ایران از توانایی بی‌بدیلی برای سرنگونی استبداد مذهبی حاکم بر ایران و آوردن دموکراسی و پیشرفت برای ملت بزرگ ایران برخوردار است.»

در سایت‌های مجاهدین همچنین آمده که جولیانی از اردوگاه مجاهدین در آلبانی تمجید کرده و گفته است «سازندگی‌ اشرف ۳در این فاصله کوتاه برایم باور نکردنی است. این نشانی از توانایی مجاهدین برای بازسازی ایرانی است که به‌دست این رژیم ویران شده است.»


در همین زمینه

Share