سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

وعده مشاور فدراسیون فوتبال: همه زنان می‌توانند برای دیدن بازی ایران و کامبوج بلیت خریداری کنند

زمان‌آبادی گفته: «این که زنان در مسابقات باشگاهی بتوانند در ورزشگاه‌ها حضور پیدا و مسابقات لیگ برتر را از نزدیک تماشا کنند هنوز به صورت جدی مورد بحث نیست».

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • حقیقتگو

    فلسفه و اساس این استبداها و خفقان ها که حالا بر ازادی زنان دررزشگاه ها وحجاب اجباری متمرکزشده است درحقیقت برپایه حلقه افساربرگردن گذاشتن مردمان ایران همچون برده گان بوده و می باشد و رفاه وازدی این افسارها پاره می کند..حالا چرا ترس ووحشت حکومت آخوندی به این مرحله مافوق تصور است که حتی وادارمیشود به تهدید و کشتارو زندانی کردن و شکنجه رو آورد؟ دلیلش بدون هیچ شک وشبهی ازپاره شدن افسارها نمی تواند برمردم حکومت کند وکنترلی داشته باشد...نمونه بارزاین دلیل واستدلال درافغانستان با طالیبانی ها و القعاهده ها وداعشی ها می باشد که باتمامی اعمال های وحشینانه و کشتاردرصدد هستند افسارارتجاع و استبداد وخفقان که منافعشان را تامین می کند برگردن مردمان افغانستان بیاویزند..و هرفردی وگروهی بگوید برده تان نمیشوم و نمی شویم می کشند..اسلام ازهمان اوایل ظهورش با برده کردن مردمان وبرپایه مهملات بی پایه اساس وحی خدائی درغارحرا درقالب دین به اسارت گرفتن مردمان اقدام کرد..