Share

ماموران امنیتی ضیاء نبوی، عضو انجمن اسلامی دانشجویان آزاد اندیش دانشگاه علامه طباطبایی را بازداشت کردند. او سومین عضو جبهه متحد دانشجویی است که از آغاز هفته جاری دستگیر می‌شود.

ضیاء نبوی پس از انتخابات ۸۸ بازداشت و ۸ سال زندانی شد.

به گزارش کانال تلگرام «دانشجویان متحد»، ماموران امنیتی صبح سه‌شنبه ۶ اسفن، ضیاء نبوی، دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی دانشگاه علامه طباطبائی و عضو سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و عضو فعلی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش دانشگاه علامه را بازداشت کردند.

حکم بازداشت این فعال سیاسی و دانشجویی را شعبه چهارم دادسرای مقدس زندان اوین صادر کرده اما مشخص نیست کدام نهاد او را بازداشت کرده است.

ماموران امنیتی منزل نبوی را تفتیش و بخشی از وسایل شخصی او را ضبط کردند. او از زندانیان بعد از انتخابات سال ۸۸ است که در خرداد سال ۱۳۹۶ بعد از ۸ سال و نیم از زندان آزاد شده بود.

ماموران امنیتی پیش از این در شامگاه یکشنبه ۴ اسفند، امیرحسین علی‌بخشی، عضو سابق شورای احیای انجمن‌های دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان ترقی‌خواه دانشگاه امیرکبیر، و علی حقیقت جوان، دبیر انجمن اسلامی آرمان دانشگاه علم و صنعت را بازداشت کرده بودند.

Share