Share

وقوع یک انفجار در مقابل هتل دلفین بندر امام خمینی منجر به زخمی شدن چند تن و آسیب دیدن خودرو‌ها و شیشه‌های اماکن تجاری اطراف شد.

 

خبرگزاری کار ایران (ایلنا) نوشت، در پی وقوع یک انفجار در ساعت ۲۰ و۳۰دقیقه شامگاه شنبه، نوزدهم اسفند ماه جاری در مقابل هتل دلفین بندر امام خمینی مجاور بازار آیت الله صدوقی یکی از مراکز پر جمعیت بندر امام، چند تن از عابران پیاده زخمی شدند. همچنین خساراتی به تعدادی خودرو و اماکن تجاری اطراف نیز وارد شد.

 

یک خودروی سمند پارک شده رو بروی هتل دلفین در خیابان خامنه‌ای در شهر بندر امام خمینی منفجر شد که باعث زخمی شدن چند نفر از عابران و وارد شدن خساراتی به خودرو‌ها و خانه‌های اطراف شد

تارنمای خورنا نیز در مورد این حادثه نوشته است، یک خودروی سمند پارک شده رو بروی هتل دلفین در خیابان خامنه‌ای در شهر بندر امام خمینی منفجر شد که باعث زخمی شدن چند نفر از عابران و وارد شدن خساراتی به خودرو‌ها و خانه‌های اطراف شد.

 

بر اساس این گزارش، به ۱۱ دستگاه خودرو در این انفجار حادثه جدی وارد شده است و بسیاری از شیشه‌های خانه‌های اطراف شکسته شدند. در این حادثه پنج تن از عابرانی که در آن منطقه بوده‌اند زخمی شده‌اند که به بیمارستان منتقل شدند.

 

بلافاصله پس از وقوع این انفجار نیروهای امداد و انتظامی در محل حادثه حاضر شدند. هنوز علت و میزان خسارات واردشده، مشخص نشده است. احتمال عمدی بودن این انفجار تکذیب نشده است.

 

مردادماه سال جاری نیز آتش‌سوزی در یکی از واحدهای فرآیندی پتروشیمی بندرامام خمینی در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر باعث کشته شدن چهار تن و مجروح شدن تعدادی دیگر شد. 

Share