Share

محسن رضایی، غلامعلی حداد عادل، محمدرضا عارف، علیرضا زاکانی و اکبر اعلمی از جمله چهره‌های سرشناسی هستند که روز جمعه، بیستم اردیبهشت ماه در چهارمین روز از زنان تعیین شده برای ثبت‌نام نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری، با نام‌نویسی در وزارت کشور آمادگی خود را برای ورود به این رقابت اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، حداد عادل، نماینده اصولگرای مجلس به نمایندگی از ائتلاف ۲+۱ کاندیدای ریاست جمهوری شده و گفته است که این ائتلاف گزینه نهایی خود را پس از اعلام نظر شورای نگهبان درباره صلاحیت نامزدها، اعلام می‌کند.

محسن رضایی، فرمانده سابق سپاه پاسداران نیز امروز پس از نماز جمعه تهران با همراهی شماری از حامیانش برای ثبت‌نام به وزارت کشور رفت. حسنعلی نوری، مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور این حرکت محسن رضایی را یک اقدام تبلیغاتی عنوان کرد و خواستار پیگیری این مسئله از وی قوه قضاییه شد.

علی فلاحیان، مصطفی کواکبیان، حسن سبحانی، حسن روحانی، صادق واعظ‌زاده، محمدباقر خرازی، محمدرضا غرضی، محمد سعیدی‌کیا، کامران باقری لنکرانی و روح‌الله احمدزاده کرمانی از دیگر چهره‌های سرشناسی هستند که در روزهای گذشته ثبت‌نام کرده‌اند.

Share