Share

به گزارش تارنمای انتخاب، شهرام ناظری، محمد سریر، سالار عقیلی و هنگامه اخوان، چهره‌های موسیقی ایرانی، حمایت خود از محمدباقر قالیباف، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کردند.

هنگامه اخوان ضمن انتقاد از خانه موسیقی گفت: “من از دوستانم در این مرکز خواسته‌ام تا اسم مرا پاک کنند، چون من هرگز مصداقاً در مورد انتخابات صحبتی نکرده‌ام اما متأسفانه تا هنوز اسم من در ذیل بیانیه در سایت‌ها موجود است.”

این گزارش می‌افزاید هادی منتظری، نوازنده و آهنگساز موسیقی اصیل ایرانی نیز حمایت خود از قالیباف را تکذیب کرده و گفته است خانه موسیقی با آن‌ها برای انتشار بیانیه حمایت از قالیباف صحبتی نکرده و وی این بیانیه را امضا نکرده است.

دو روز پیش سایت خانه موسیقی، بیانیه جمعی از اهالی موسیقی ایران را که در میان آن‌ها نام هنرمندانی چون شهرام ناظری، هنگامه اخوان، داود گنجه‌ای، محمد سریر، شاهین فرهت، سالار عقیلی و… دیده می‌شد در حمایت از نامزدی محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرد.

در این بیانیه آمده بود، از آن‌جا که قالیباف در مقام شهردار تهران “توفیقات مهمی در زمینه توسعه زیرساخت‌های فرهنگی پایتخت داشته و در مسیر تعالی فرهنگی کشور اقدامات مفید و عملی انجام داده است”، از وی حمایت می‌کنند.

Share