Share

اصغر فرهادی، فیلمساز ایرانی برنده‌ جایزه اسکار در فراخوانی از علاقمندان به بازیگری دعوت کرده تا برای ایفای نقش در فیلم جدیدش ویدئویی از خود ارسال کنند.

اصغر فرهادی پیش این تنها در در دو فیلم از نابازیگران استفاده کرده بود.

اصغر فرهادی پیش این تنها در در دو فیلم از نابازیگران استفاده کرده بود.

به ‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کاوه سجادی حسینی، دستیار اصغر فرهادی در فیلم جدیدش، در پیامی ویدئویی، به علاقمندان گفته است تا با تهیه فیلمی از خود، مشخصات‌شان را ضبط کرده و به شماره تلگرام اعلام شده در ویدئو ارسال کنند.

فیلم جدید اصغر فرهادی «برسد به دست آهو» نام دارد. این فیلم در ایران ساخته می‌شود و هم‌اکنون پیش‌تولید آن آغاز شده است.

در فراخوان بازیگری اعلام شده که محدودیت سنی و جنسیتی برای علاقمندان وجود ندارد و آن‌ها می‌توانند فیلم تهیه شده از خود را فقط از طریق تلگرام برای گروه تولید این فیلم ارسال کنند.

اصغر فرهادی پیش این در دو فیلم «رقص در غبار» و «شهر زیبا» از نابازیگران استفاده کرده بود. او از سومین فیلم‌اش، «چهارشنبه‌سوری» به بعد از بازیگران حرفه‌ای در آثارش استفاده کرد.

گروه بازیگران فیلم «جدایی نادر از سیمین»، فیلمی که فرهادی را به اسکار رساند، در جشنواره برلین برنده دو جایزه خرس نقره بهترین بازیگر زن و مرد شد و با «گذشته»، آخرین فیلم فرهادی که در فرانسه ساخته شد، برنیس بژو، بازیگر اصلی آن جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن سال ۲۰۱۳ را از آن خود کرد.

اصغر فرهادی پس از ساختن فیلم «برسد به دست آهو» دومین فیلم خود در خارج از ایران را در اسپانیا خواهد ساخت. فیلمبرداری این فیلم از مهرماه سال ١٣٩۵ (اکتبر ٢٠١۶) آغاز می‌شود و پدرو آلمادووار، کارگردان مشهور اسپانیایی، یکی از تهیه‌کنندگان آن خواهد بود.

پنه‌لوپه کروز، بازیگر نامدار اسپانیایی و برنده جایزه اسکار نیز در این فیلم فرهادی بازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: بازی پنه‌لوپه کروز در فیلم اصغر فرهادی قطعی شد

Share