Share

ستاد اکبر هاشمی رفسنجانی، در نامه‌ای به وزیر کشور نسبت به رویدادهایی که در جریان برگزاری راهپیمایی ٢٢ بهمن در تهران علیه کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان رخ داد اعتراض کرد.

اکبر هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۴

اکبر هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۴

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) ستاد اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و کاندیدای مجلس خبرگان در نامه‌ای به عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور خواستار روشن شدن علت اقدامات برخی نیروها در جمع‌آوری بنرهای این ستاد در ٢٢ بهمن و دستگیری چند ساعته تعدادی از جوانان عضو ستاد شد.

از بامداد روز پنج‌شنبه ۲۲ بهمن که مراسم سالگرد انقلاب ایران برگزار شد کلیه بنرهای فهرست خبرگان  ۹۴، که حاوی تصویر اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسن روحانی، رئیس‌جمهور و حسن خمینی، نوه رهبر انقلاب ایران بود، از مسیرهای راهپیمایی ٢٢ بهمن جمع آوری شد.

بیشتر بخوانید: اقدامات مخالفان دولت و هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

همچنین در طول این مراسم چند نفر از فعالان ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی در حال پخش بروشورهای تبلیغاتی بازداشت شدند که پس از ساعاتی آزاد شدند.

ستاد هاشمی رفسنجانی در نامه خود گفته است اقدامات صورت گرفته توسط این ستاد «به طور کامل در چارچوب قوانین و مقررات» بوده و از وزیر کشور خواسته است این اقدامات را مورد بررسی قرار داده و دستورهای لازم را صادر کند.

جمع‌آوری بنرهای ستاد تبلیغاتی اکبر هاشمی رفسنجانی و بازداشت اعضای آن در حالی صورت گرفت که از روز پنج‌شنبه تبلیغات قانونی انتخابات مجلس خبرگان آغاز شده بود.

Share