Share

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران گفت که شرکت «پرشور» در انتخابات نه تنها «بر ملت ما» تأثیرگذار است، بلکه «بر روی منطقه، جهان و دید آنها نسبت به جهان تأثیر خواهد گذاشت».

UN-GENERAL ASSEMBLY-IRAN

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس جمهوری ایران، شنبه ۲۴ بهمن در مجمع سالیانه بانک مرکزی گفت «در شرایطی که در منطقه شاهد جنگ و خونریزی هستیم» حضور مردم پای صندوق‌های رأی «بسیار مهم، زیباتر و تأثیرگذارتر است».

روحانی گفت که کشورهای منطقه و جهان «وقتی ببینند پس از برجام صف‌های طولانی در پای صندوق‌های رأی ایجاد شده است واقعاً صحنه‌های زیبا و قشنگی است».

رئیس جمهوری ایران با تأکید بر این که مردم در انتخاب «افراد اصلح و برتر» از میان کاندیداها باید دقت کنند، گفت: «همه باید حواسمان جمع باشد».

تعداد زیاد داوطلبانی که برای نامزدی در انتخابات این دو مجلس رد صلاحیت شده‌اند، واکنش‌هایی از سوی برخی از اصلاح‌طلبان را به دنبال داشته است.

روحانی هفته گذشته در همایش «زنان، اعتدال و توسعه» گفته بود که  «می‌دانیم که اگر حضور داشته باشیم، نفعی ولو اندک به دست خواهیم آورد اما با عدم حضور حتماً زیان خواهیم برد و معلوم است که در چنین شرایطی، نفع کم را انتخاب خواهیم کرد».

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید: روحانی: از انتخابات نفع اندک می‌بریم اما شرکت می‌کنیم

Share