Share

میر‌محمود موسوی، برادر میرحسین موسوی که شامگاه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه مورد سوء قصد قرار گرفته بود، می‌گوید که بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده، موضوع {حمله به او} سوء تفاهم بوده است. او در این حادثه از ناحیه گردن آسیب دیده بود.

mirmahmood-moosavi

سایت جماران هشتم خرداد ماه از قول این دیپلمات سابق نوشته است: «طرح بعضی مطالب در رسانه‌ها و سایت‌های مجازی مبنی بر این‌که این قضیه سیاسی- امنیتی بوده، این برداشت را ایجاد کرد که من این مطالب را اظهارات داشته‌ام. نخیر! از روز حادثه تا به امروز هیچ مصاحبه و مطلبی در این زمینه نداشته‌ام و به هیچ رسانه‌ای هم نگفته‌ام که این حادثه سیاسی-‌امنیتی بوده است.»

سایت کلمه اما گزارش کرده بود که این سومین حمله به میر‌محمود موسوی بوده است.

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران در حاشیه همایش فرماندهان نیروی انتظامی، در واکنش به این موضوع گفت که گرچه گفته می‌شود این سومین حمله به میر‌محمود موسوی است، اما به گفته فرمانده ناجا گزارشی در این‌باره در نیروی انتظامی وجود ندارد.

وزیر کشور احتمال زورگیری را مطرح کرده و گفته بود: «ما روزانه موارد خفت‌گیری و زورگیری را شاهد هستیم که این موضوع نیز طبق برآوردهای اولیه سرقت از نوع زورگیری بوده است. البته پیگیری‌ها در این زمینه ادامه دارد.»

به دنبال این حادثه حسین هاشمی، استاندار تهران، دستور داد تا مسئولان امنیتی و انتظامی استان تهران به این موضوع رسیدگی کنند: دستور استاندار تهران برای رسیدگی سریع سوء قصد به میرمحمود موسوی

او ۲۵ اردیبهشت ماه هم اعلام کرد که حمله به میرمحمود موسوی سیاسی و امنیتی نبوده است.

Share