ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سقوط ۲۰ کارگر معدن ذغال سنگ طبس و آسیب دیدن ۷ تن از آنان

زمانی که وانت نیسان کارگران معدن را پس از پایان کار به خوایگاه منتقل میکرد، عمل کردن جک کمپرس وانت نیسان سبب شد ۲۰ کارگر سقوط کنند.

سقوط ۲۰ کارگر معدن ذغال سنگ پویش از پشت وانتی که آنها را به خوابگاه انتقال می داد به زخمی شدن آنها انجامید. تعدادی از کارگران زخمی شده در محل درمان شدند و ۷ تن از آنان که از جمله به شکستگی استخوان دچار شده بودند به بیمارستان انتقال یافتند.

بزرگ‌ کنید
کارگران معدن ذغال سنگ طبس در عمق ۳۰۰ متری زمین کار می کنند

حادثه زمانی اتفاق افتاد که وانت نیسان کارگران را پس از پایان کار‌شان از محل معدن به خوابگاه منتقل می کرد. پلیس علت سقوط کارگران را ناشی از عمل کردن جک کمپرس وانت نیسان اعلام کرده است. این کارگران در دو شیفت کاری و در عمق ۳۰۰ متری زمین کار می‌کنند.

اطلاعات بیشتری درباره این حادثه منتشر نشده است.

معدن ذغال سنگ پویش یکی از معادن ذغال سنگ طبس واقع دردر خراسان جنوبی است. ذخایر ذغال سنگ طبس بیش از دوسوم ذخایر ذغال سنگ ایران است و بیش از ۴ هزار کارگر در این حوزه کار می‌کنند.

اخبار کارگری زمانه:

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.