Share

بازی دربی استقلال و پرسپولیس در روز یکشنبه ۲۴ بهمن، موجی از ورود دختران به ورزشگاه را به همراه داشته‌است. هشت دختر روز یکشنبه، در جریان بازی بازداشت‌ و به مسئولان مربوطه تحویل داده شده‌اند.

عکس تزیینی است

 بر اساس گزارشی در سایت خبر آنلاین، گروهی از دخترانی که در روز دربی قصد ورود به استادیوم را داشته‌اند، در زمان بازرسی‌های قبل از گیت بازداشت شدند

علاوه بر اینها بعد از بازی استقلال و پرسپولیس، عکسها و تصاویری از دو دختر در شبکه‌های مجازی منتشر شد که میگفتند به استادیوم رفته‌اند. 

حضور زنان در استادیوم‌های ورزشی ممنوع است اما هر بار پس از مسابقات بزرگ، برخی ازدختران با تغییر پوشش تلاش می‌کنند وارد استادیوم شوند.

در مسابقه استقلال و پرسپولیس این هفته، دختری که در توییتر خودش را عاشق فوتبال و طرفدار پرسپولیس و منچستریونایتد انگلیس معرفی کرده، گفته که در ورزشگاه حضور داشته استطبق توییتهای پیدرپیاش، معلوم است که او از ۹ صبح یکشنبه همراه پدرش در استادیوم بوده و از لحظات پر شدن سکوها عکس گرفته است.

این دختر از خوشحالی گذشتن از گیت نوشته و اینکه چقدر استرس دارددر این میان تلاشش را هم کرده که مسائل امنیتی را رعایت کند و در جواب کسانی که باور نکردهاند او به استادیوم رفته باشد و از او تقاضای عکس در آنجا کردهاند، گفته که تا اتمام بازی نمیخواهد این کار را بکند.

پروفایل توییتر این دختر عمومی است و هر کسی میتواند نوشته‌ها و عکسهایش را ببینداو بعد از بازی هم عکسی منتشر نکرده و از کاربرانی که او را به منابع قانونی نشان داده‌اند یا با جا زدن خودشان به عنوان خبرنگار، ازتصاویرش سوءاستفاده کردهاند، گله کرده است.

Share