Share

به دنبال انتشار ویدئوی برخورد زننده و نامناسب حسین فراست، فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار، وزارت کشور و استاندار اصفهان نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان در واکنش به این رفتار و برخورد توهین‌آمیز، بابت این ماجرا عذرخواهی کرد و از احضار فراست برای پیگیری ماجرا خبر داد.

  • ویدئوی برخورد توهین‌آمیز فرماندار گلپایگان:

محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان در توییتر خود نوشت: «وظیفه خود می‌دانم به‎خاطر برخورد صورت گرفته از سوی فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار پوزش بطلبم. فرماندار را احضار کردم تا موضوع بررسی و اقدام لازم صورت گیرد.»

حسین فراست، فرماندار گلپایگان

از سوی دیگر بهرام سرمست، مدیر کل سیاسى وزارت کشور درباره برخورد نامناسب فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «بنده این موضوع را با استاندار اصفهان مطرح کردم تا جزییات این اتفاق را مورد بررسى قرار دهد و متناسب با آنچه رخ داده تصمیم‎گیرى شود.»

سرمست گفت این برخورد فرماندار با یک خبرنگار به هیچ وجه قابل قبول نیست.

در ویدئوی منتشر شده از برخورد حسین فراست،  فرماندار گلپایگان با خبرنگاری که مشغول فیلمبرداری از «جلسه بازیافت» است، او خطاب به خبرنگار می‏‎گوید: «از من عکس نگیر آقا … بگیر بنشین وگرنه خودت و دوربینت را می‎اندازم بیرون …»

فراست خطاب به خبرنگار که می‎گوید جلسه بازیافت است آقای فرماندار، می‌گوید: «به تو ربطی ندارد.»

خبرنگار می‎گوید به ما زنگ زده‎اند و گفته‎اند بیاییم پوشش بدهیم این جلسه را اما فرماندار در پاسخ به او می‎گوید: «همین که من می‎گویم.»

فراست در ادامه تهدیدهای خود شروع به فریاد زدن می‎کند و بعد هم می‎گوید آنقدر می‎زنمت … و از اینجا می‎اندازمت بیرون.»

این در حالی است که حاضران در جلسه که به نظر می‎رسد از مسئولان شهری هستند تلاش می‎کنند فرماندار را آرام کنند. آنان از خبرنگار می‎خواهند که به آنچه حسین فراست می‎گوید گوش کند، سر جای خود بنشیند و چیزی نگوید. این خبرنگار اما تاکید می‎کند که جلسه عمومی‎ست و این برخورد با او درست نیست.

Share